Geri Dön

KYK burs sonuçları ne zaman açıklanacak? 2020 KYK yurt başvuruları ne zaman?

KYK burs sonuçları öğrenciler tarafından heyecanla bekleniyor. 8 Kasım tarihinde KYK burs başvuruları sona erdi. Ara sınıf ve üniversiteye yeni başlayan öğrenciler başvurularını tamamladı. KYK yurt başvuru tarihleri bekleniyor. Peki KYK burs sonuçları ne zaman açıklanacak, yurt başvuruları ne zaman?

KYK burs sonuçları ne zaman açıklanacak? 2020 KYK yurt başvuruları ne zaman?

KYK burs sonuçları ne zaman açıklanacak? sorusunun cevabı merak ediliyor. KYK burs başvuruları 8 Kasım tarihinde tamamlandı. Diğer taraftan ise KYK yurt başvuruları bekleniyor. Peki 2020 KYK yurt başvuruları ne zaman? İşte ayrıntılar...

KYK BURS SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

KYK burs sonuçları henüz açıklanmadı. 2020 KYK burs sonuçlarının açıklanacağı tarih belli olduğu zaman detaylar haberde yer alacak.

KYK YURT BAŞVURULARI NE ZAMAN 2020?

KYK yurt başvurularının başlayacağı tarih belli olmadı. KYK yurt başvuruları başlayınca başvurular ile ilgili ayrıntılar yer alacak.

Meğer Türkçe biliyormuş...Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda maske ve mesafe denetimi yapıldı. Uyarılara rağmen maskesini düzgün takmayan ve Türkçe bilmediğini söyleyen yabancı uyruklu bir yolcu maske cezası yedikten sonra Türkçe konuşmaya başladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet