Geri Dön
Gündem2020 KYK burs sonuçları ne zaman açıklanacak? Yurt başvuruları başladı mı?

2020 KYK burs sonuçları ne zaman açıklanacak? Yurt başvuruları başladı mı?

KYK burs sonuçları için heyecanlı bekleyiş baladı. Bugün sonra eren başvurular sonrası sıklıkla KYK burs sonuçları ne zaman açıklanacak? sorusu gelmeye başladı. Öte yandan üniversite öğrencileri yurt başvuruları hakkında da bilgi almaya çalışıyor.

2020 KYK burs sonuçları ne zaman açıklanacak? Yurt başvuruları başladı mı?

KYK burs sonuç tarihi hakkında binlerce kişi bilgi almaya çalışıyor. Bugün sona eren başvurular sonrası aramalar bir hayli yoğunlaştı. Dillerden düşmeyen soru KYK burs sonuçları ne zaman açıklanacak? şeklinde...

KYK BURS VE KREDİ BAŞVURUSU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

KYK burs sonuç tarihi hakkında Gençlik ve Spor bakanlığı ile Kredi Yurtlar Kurumu'ndan net bir tarih geçilmedi. Geçen yıl sonuçlar 16 Kasım'da açıklanmıştı, bu yıl da sonuçların  aynı tarihlerde açıklanması bekleniyor. 

KYK YURT BAŞVURULARI BAŞLADI MI?

KYK yurt başvuru tarihleri ise henüz belli olmadı. Üniversitelerin yüz yüze eğitim tarihlerinin belli olmasıyla birlikte yurt başvurularının da tarihinin belli olması bekleniyor. Gelişme ve duyurulardan haberdar olmak için https://gsb.gov.tr internet adresini takip edebilirsiniz.

KYK BURSU NE KADAR? (2020)

KYK 2020'de kredi ve ya burs 550 lira,

Öğrenim kredisi rakamları Ocak ayından itibaren

yüksek lisansta bin 100 lira,

doktorada bin 650 lira olarak uygulanacak

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Trafik kazasında iki kişi yaralandıİstanbul Kartal'da meydana gelen trafik kazasında yaralanan iki kişi, hastanede tedavi altına alındı.Toros Caddesi üzerinde seyreden Duygu Elvan yönetimindeki 34 BP 3643 plakalı araç, yol kenarında park halinde bulunan araçlara çarparak yan yattı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler