Geri Dön

KYK bursları ne zaman yatacak 2020? KYK taahhütname onayı ve burs kartları ne zaman verilecek, hangi tarihte?

KYK burslarının yatırılacağı tarih ve taahhütname onayı ile ilgili detaylar öğrenciler tarafından araştırılmaya başlandı. KYK burs ve kredi başvuru sonuçları dün erişime açıldı. Peki 2020 KYK bursları ne zaman yatırılacak, burs kartları ne zaman verilecek?

KYK bursları ne zaman yatacak 2020? KYK taahhütname onayı ve burs kartları ne zaman verilecek, hangi tarihte?

KYK burs ve kredi sonuçları dün erişime açıldı. KYK burs sonuçlarının açıklanmasından sonra üniversite öğrencileri taahhütname onayı, burs kartları ve bursun verileceği tarihi ile ilgili ayrıntıları açıklanıyor. Peki bursları ne zaman verilecek?

KYK TAAHHÜTNAME ONAYI EN SON NE ZAMAN VERİLECEK?

Burs/kredi hakkı kazanan öğrencilerin en geç 11 Aralık 2020 tarihi saat 23.59’a kadar e-Devlet üzerinden taahhütnamelerini okuyup onaylamaları gerekiyor. (Taahhütname onayı e-Devlet mobil uygulamasından yapılamamaktadır.)

KYK BURSLARI NE ZAMAN VERİLECEK?

11 Aralık 2020 tarihi saat 23.59’a kadar taahhütnameyi onaylayan öğrencilere Ekim 2020 tarihinden itibaren ödeme yapılacak. İlk ödeme ise ocak ayında gerçekleştirilecek.

Sehit düşen Albay Şentürk Aydınyer'in Ankara'daki ailesine acı haber ulaştıBitlis'in Tatvan ilçesinde askeri helikopterin kaza kırıma uğraması sonucu şehit olan Jandarma İstihbarat Kurmay Albay Şentürk Aydınyer'in (49) şehadet haberi, Ankara'daki ailesine verildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet