Geri Dön
GündemKYK yurt başvuruları ne zaman 2020? KYK burs,kredi ve yurt başvuruları başladı mı?

KYK yurt başvuruları ne zaman 2020? KYK burs,kredi ve yurt başvuruları başladı mı?

KYK yurt başvuruları öğrencilerin gündeminde bulunuyor. Üniversiteye kaydını yaptıran öğrenciler şimdi ise KYK yurt ve burs başvurularının yapılacağı tarihi bekliyorlar.Son dakika...Bireysel emeklilik sistemi ile ilgili detaylar gündemde yer alıyor. Peki KYK yurt ve burs başvuruları ne zaman 2020?

KYK yurt başvuruları ne zaman 2020? KYK burs,kredi ve yurt başvuruları başladı mı?

KYK yurt ve burs başvuruları araştırılan konular arasında yer alıyor. Üniversiteyi kazanan öğrenciler üniversite kayıtlarını tamamladıktan sonra KYK yurt başvuruları ile ilgili detayları araştırmaya başladılar. Şehir dışında üniversiteye kazanan öğrenciler KYK yurduna başvuru yapmak için heyecanla başvuruların açılmasını bekliyorlar. Peki 2020 KYK yurt ve burs başvuruları ne zaman?

KYK YURT BAŞVURULARI BAŞLADI MI 2020?

KYK yurt başvuruları henüz başlamadı. Konu ile ilgili açıklama yapıldığı zaman detaylar haberde yer alacak.

KYK YURT BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

Başvurular e-Devlet üzerinden alınacağı için e-Devlet şifresi olmayan öğrencilerin kimliği ile birlikte PTT şubelerine giderek mutlaka e-Devlet şifresi almaları veya diğer e-Devlet giriş yöntemlerinden birine (internet bankacılığı, e-imza, mobil imza, T.C. kimlik kartı) sahip olmaları gerekiyor.Özel ve öncelikli durumu olduğunu beyan eden öğrencilerin yurt barınma hakkı kazandıktan sonra ilgili belgeyi yurt müdürlüklerine teslim etmesi gerekiyor. İlgili belgenin ibraz edilmemesi durumunda öğrencinin yurt hakkı geçersiz sayılacak.

KYK BURS BAŞVURULARI NE ZAMAN YAPILACAK?

KYK burs başvurularının yapılacağı tarih henüz açıklanmadı. Resmi açıklama geldi zaman haberimize eklenecek.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Görgü tanığı anlattı! Lise öğrencileri birbirine girdiZeytinburnu'nda okuldan çıkan lise öğrencisi iki grup arasında bıçaklı kavga çıktı. Olay yerine gelen polisi gören liseli öğrencilerin kaçmaya çalıştığı sırada, bıçaklanan bir genç koşarken yere yığıldı. O anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner