Geri Dön
GündemKYK yurt yedek sonuçları sorgulama ekranı! 2021-2022 KYK yurt yedek sonuçları günü

KYK yurt yedek sonuçları sorgulama ekranı! 2021-2022 KYK yurt yedek sonuçları günü

Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından başvuruları alınan KYK yurtlarının sonuçları açıklanmaya devam ediyor. Yedeklere kalan öğrenciler KYK yurt yedek sonuçları sorgulama ekranına akın ediyor. Bugün açıklanacak olan KYK yurt yedek sonuçları sorgulama linki de haberimizin devamında...

KYK yurt yedek sonuçları sorgulama ekranı! 2021-2022 KYK yurt yedek sonuçları günü

Yedek sırası bekleyen öğrenciler için ilk yedek yerleştirme 20 Eylül’de, ikinci yedek yerleştirme 23 Eylül’de, üçüncü yedek yerleştirme ise 27 Eylül’de gerçekleştirildi. Ardından Kredi ve Yurtlar Kurumu konuya ilişkin açıklama yaptı. İşte KYK yurt yedek sonuçları ile ilgili bilinmesi gerekenler...

KYK YURT YEDEK SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Yedek yerleştirmeler her pazartesi ve perşembe günleri yapılmaya devam edecek.

KYK YURT YEDEK SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ
 
KİM 7/24 öğrencilerin hizmetinde

Öğrencilerin yaşadığı sorunlara anında çözüm bulabilmek için 7/24 hizmet veren GSB KİM (Kurumsal İletişim Merkezi), kayıt sürecinde de öğrencilerin hizmetinde olacak.

Öğrenciler, 444 0 472 numaralı Kurumsal İletişim Merkezinden ya da resmi Twitter hesabı KYK_DESTEK ve GSB_DESTEK üzerinden yardım talebinde bulunabilecek.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Samsun'da etkili olan dolu yağışı vatandaşlara zor anlar yaşattıSamsun’da akşam saatlerinde başlayan sağanak yağış bir süre sonra yağmurla karışık dolu yağışına çevrildi. Vatandaşlar yağmurdan kaçmak isterken doluya tutuldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler