Geri Dön

La Casa De Papel 4. yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Yeni sezon için heyecanlı bekleyiş

Dünya çapında en çok izlenilen diziler arasında yer alan La Casa De Papel 3. sezonunu geçtiğimiz Temmuz ayında izleyicisine sundu. La Casa De Papel 3. sezonundan sonra, 4. sezon onayını veren dizinin yönetmeni akıllarda soru işareti bıraktı. Peki La Casa De Papel 4. yeni sezon tarihi verildi mi? La Casa De Papel yeni sezon ne zaman?

La Casa De Papel 4. yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Yeni sezon için heyecanlı bekleyiş

La Casa De Papel dizisinin konusu: Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler.

LA CASA DE PAPEL 4. YENİ SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?

La Casa De Papel 4. yeni sezon tarihi henüz verilmedi. Dizinin hayranları, La Casa De Papel'in 4. sezon onayını aldıktan sonra arayışa geçti. La Casa De Papel dizisinin yeni sezon tarihi belli olduğunda haberimizin içeriğinden bilgi alabilirsiniz.

 

Giriş çıkış jandarma kontrolünde! Kimseye izin verilmiyor...Van'ın İran sınırındaki Çaldıran ilçesine bağlı Han Mahallesi, Corona virüs nedeniyle karantinaya alındı. Rize'de ise, 'corona virüs' salgını nedeniyle ölüm vakasının gerçekleşmesi üzerine karantinaya alınan merkeze bağlı Kendirli beldesi ile yakınındaki 4 köyde hayat durdu. Cami hoparlörlerinden anonslarla vatandaşların karantina kurallarına uyması istenirken, sağlık ekipleri de ev ev dolaşarak yüksek ateş ve öksürük gibi şikayetleri olanları belirlemeye çalışıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber