Geri Dön

Lerzan Mutlu kimdir, kaç yaşında?

Lerzan Mutlu bu akşam ekrana gelecek olan Eser Yenenler Show'a konuk olacak! 2001 yılında çıkardığı Karabüyü albümü ile müzik kariyerine adım atan Lerzan Mutlu aynı zamanda TV sunuculuğu da yapıyor. Peki Lerzan Mutlu kimdir?

Lerzan Mutlu kimdir, kaç yaşında?

Lerzan Mutlu, 12 Şubat 1977 İstanbul'da dünyaya geldi. Türk şarkıcı ve televizyon sunucususu olan Lerzan Mutlu 2001 yılında çıkardığı Karabüyü albümüyle çıkış yakaladı.

Lerzan Mutlu, 12 Şubat 1977 tarihinde, avukat bir baba ve ev hanımı bir annenin tek kızı olarak doğdu. Erenköy İlkokulu, Özel Kadıköy Kız Koleji’nde okuduktan sonra liseyi Yıldız Koleji'nde bitirdi. 10 yaşındayken babası kalp krizi sonucunda vefat etti. Liseyi bitirdikten sonra İsviçre'de bir özel üniversiteye kayıt oldu, ancak 6 ay sonra yarım bırakarak Türkiye'ye geri döndü. Konservatuvar imtihanlarına girerek, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı'nı kazandı. Burayı da yarım bırakarak sahne ve televizyon çalışmalarına başladı.

Diskografi

Albümler
Karabüyü (2001)
Yar Dediğin Arar (2004)
Tam İsabet (2006)
Zirve (2009)

Single'lar

Kibrit (2011)
Oyuncu (2013)
Kahraman (2014)

Mankenler, Kapadokya'ya hayran kaldıKapadokya Fashion Week'e katılmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen mankenler gezdikleri bölgeye hayran kaldıklarını söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber