Geri Dön

Lüks turizmine yön verenler İstanbul’da buluşuyor

Dünya turizm sektöründe milyonlarca dolar ciroyu yöneten turizm şirketleri, 3-4 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek Continental Travel Show’da bir araya gelecek.

Lüks turizmine yön verenler İstanbul’da buluşuyor

Türkiye’nin dünya lüks turizm pazarından aldığı payı artırmak için çalışmalar yürüten Londra merkezli DK Design’ın gerçekleştirdiği Continental Travel Show’a 70 öncü turizm acentesinden 120’yi aşkın turizmci katılacak.

Etkinlik hakkında bilgi veren DK Design’ın Genel Müdürü Onur Korkmaz, başta Rusya olmak üzere, Ukrayna, Kazakistan, Özbekistan, Polonya İngiltere, Maldivler ve Dubai gibi ülkelerin MICE ve lüks segmentte pazarın lideri olan ve ciroları ortalama 50 milyon doları bulan acentelerini İstanbul’da ağırlayacaklarını söyledi. Korkmaz, etkinlik sayesinde Türkiye’ye güven algısının güçleneceğini aynı zamanda Avrupalı MICE ve lüks acentelerin de Türkiye’ye bakışının olumlu yönde değişeceğini aktardı.

Bir buçuk metrelik yayın balıklarına büyük ilgiKahramanmaraş'taki baraj göletlerinde tutulan yaklaşık bir buçuk metrelik yayın balıkları, satışa sunulduğu balıkçı esnafında vatandaşların ilgisini çekti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber