Geri Dön
GündemMahalleli sokağa fırladı! Alevlere teslim oldu

Mahalleli sokağa fırladı! Alevlere teslim oldu

Edirne'nin Umurbey Mahallesi'nde, bir evde çıkan yangın, itfaiye ekiplerince söndürüldü. Evde yalnız yaşayan ve dumandan etkilenen Sebahat Gül'e ambulansta müdahale edildi.

Mahalleli sokağa fırladı! Alevlere teslim oldu

Yangın, gece yarısı Umurbey Mahallesi'nde Sabahat Gül'ün yalnız yaşadığı evin bahçesinde çıktı. Henüz bilinmeyen nedenle çıkan yangın, kısa sürede evin çatısına sıçradı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine kısa sürede itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Mahalleli sokağa fırladı Alevlere teslim oldu

İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle yangın kısa sürede kontrol altına alındı. Çıkan yangında dumandan etkilenen Sabahat Gül'e ise sağlık ekiplerince ambulansta müdahale etti. Yangının diğer evlere sıçrama olasılığı ise mahallede panik ve korkuya neden oldu. Sağlık durumun iyi olduğu öğrenilen yaşlı kadının evin çatısı tamamen yanarak kullanılmaz hale geldi.

Yangının çıkış nedeninin belirlenmesi için soruşturma başlatıldı.

Mahalleli sokağa fırladı Alevlere teslim oldu

Sağlık Sohbetleri’nde beslenmenin bilimi konuşuluyor-5 | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com’da ekrana gelen Sağlık Sohbetleri’nde her hafta uzman konuklar, bilimsel araştırmalar ışığında, sağlıkla ilgili son gelişmeleri, farklı hastalıkları ve bu hastalıklara yönelik klinik beslenme tedavilerinin önemini tartışmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet