Geri Dön

Mahsur kalan yavru kedi kurtarıldı

Bursa’da mahsur kaldığı iş yerinden çıkarıldıktan sonra kaçıp, otomobil tekerleğine saklanan yavru kedi, itfaiye ve polis ekiplerince çıkarıldı.

Mahsur kalan yavru kedi kurtarıldı

Nilüfer ilçesi Beşevler Mahallesi’nde 2 aylık olduğu öğrenilen yavru kedi, bir apartmanın havalandırma boşluğundan düşerek, kapalı olan iş yerine girdi. Mahsur kalan kedinin sesini duyan apartman sakinleri, durumu itfaiye ve polis ekiplerine bildirdi.

İhbar üzerine gelen ekipler, iş yeri sahibine ulaştı. İş yeri sahibi de kısa sürede gelip, kapıyı açtı. Ancak kapının açılmasıyla birlikte kaçan yavru kedi, bir otomobilin tekerleğine saklandı. Yavru kedinin saklandığı yerden çıkması için cep telefonlarından kedi sesi açıldı ancak fayda etmedi. Yavru kedi, otomobilin kaputu açılarak, saklandığı yerden çıkarıldı. Yavru kedi, apartmanın bahçesinde bulunan anne kedinin yanına bırakıldı.

 

Plastik şişe yüklü kamyonet üst geçide sıkıştıİstanbul Küçükçekmece'de D 100 yan yolda seyir halinde kamyonet 4 metre yüksekliğindeki üst geçidin altından geçemeyerek sıkıştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber