GündemMalatya'da pes dedirten olay! Duvarı deldiler ve 10 daireyi boşalttılar

Malatya'da pes dedirten olay! Duvarı deldiler ve 10 daireyi boşalttılar

07.12.2023 - 21:22 | Son Güncellenme:

Malatya'da vicdanları sızlatan bir olay gerçekleşti. Kahramanmaraş merkezli depremlerde Malatya'da hasar aldı. Birçok bina ağır hasarlı terkedilmiş durumda. Yeşilyurt ilçesindeki hasarlı bir sitede duvarı delerek 10 daireye giren hırsızlar kombi, kalorifer peteği ne varsa çalıp gittiler ve kayıplara karıştılar. İşte detaylar...

Malatyada pes dedirten olay Duvarı deldiler ve 10 daireyi boşalttılar

Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde depremlerde hasar alan bir sitede duvarı delerek 10 daireye giren ve kombi, kalorifer peteği ne varsa çalan hırsızlar, kayıplara karıştı.

Haberin Devamı

Malatyada pes dedirten olay Duvarı deldiler ve 10 daireyi boşalttılar

KOMBİ, KALORİFER PETEĞİ NE VARSA ALDILAR

Olay, Yeşilyurt ilçesi Şeyh Bayram Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından biri ağır, 11 bloğu ise orta hasarlı olarak raporlanan Hasan Meşeli Sokak'ta bulunan Güven Sitesi’ne hırsız girdi. Girdikleri 7. bloktaki bir dairenin duvarını delerek toplamda 10 daireye giren hırsızlar, kombi, kalorifer peteği ne bulduysa alıp götürdü.

Malatyada pes dedirten olay Duvarı deldiler ve 10 daireyi boşalttılar

POLİS ÇALIŞMA BAŞLATTI

Durumun fark edilmesiyle büyük bir şok yaşayan site sakinleri konu hakkında şikayetçi olurken, polis ekipleri bölgede inceleme yaptı. Polis, şahısların yakalanması için çalışma başlattı.