Geri Dön
GündemMansur Yavaş'ın korumaları muhabiri yumrukladı

Mansur Yavaş'ın korumaları muhabiri yumrukladı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a bebek ihalesindeki usulsüz iddialarını sormak isteyen gazetecilerin Yavaş’ın korumaları tarafından darp edildiği görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde korumaların soru sormak isteyen muhabiri defalarca yumrukladığı görülüyor. Siyasilerden de bu olaya tepki var.

SORU SORMAK İSTEDİ, DARP EDİLDİ

Olay 22 Ekim'de Ankara'nın Beypazarı ilçesindeki kent tarihi müzesinin açılışında yaşandı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a kitre bebek ihalesinde usulsüzlük iddialarıyla ilgili soru sormak isteyen gazeteciler, korumalar tarafından defalarca yumruklandı. O esnada güvenlik kameraları kayıttaydı.

GAZETECİLER YAVAŞ’IN KORUMALARINDAN ŞİKAYETÇİ OLDU

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin internette 150 liradan satılan kitre bebeklerden her birine 11.500 liraya varan paralar ödediğine yönelik iddialar ortaya atıldı. O iddiaları Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a sormak isteyen Beyaz TV muhabiri İsmail Çanak ise Yavaş'ın korumaları tarafından darp edildi. Görüntülerde muhabirin darp edildiği ve Beypazarı Kent Tarihi Müzesi'nden çıkarıldığı görülüyor. Polislerin koruma altına aldığı Çanak bölgeden uzaklaştırılırken, Beypazarı Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Beyaz TV muhabiri İsmail Çanak ve kameraman Tansel Yılmaz karakola giderek Mansur Yavaş'ın korumalarından şikayetçi oldu.

DAĞ: MANSUR BEY'İN ANLADIĞI DİL ŞİDDET DİLİYMİŞ

O saldırıya AK Parti'den de tepki geldi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, "Mansur Yavaş, yaptığı uçuk harcama sonrası soru sormak isteyen gazetecileri darp ettirmiş. Mansur Bey'in anladığı dil şiddetmiş. Basın mensuplarına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum" paylaşımında bulundu.

ŞAHİN: ŞİMDİ DE EŞKIYALIĞA SOYUNDU

AK Parti Genel Sekreteri aynı zamanda Ankara Milletvekili Fatih Şahin de "CHP'li Mansur Yavaş şimdi de eşkıyalığa soyundu. Belediye başkanı mısın, mafya bozuntusu musun?" sözleri ile tepkisini dile getirdi.

Araç sahipleri dikkat! Zorunlu trafik sigortasında değişikliğe gidildi
Yürek kaldırmaz! 3 kardeşin acı sonu
İşgal planı sızdı! Şok harita
Ülke ihtiyacının yüzde 40'ını karşılayacak! Bugün açılıyor
İkiz gibi! Gerçek Çizmeli Kedi bulundu, internet yıkıldı
Hazar Ergüçlü ile Onur Ünlü evleniyor mu?
Gündeme bomba gibi düştü! Ellerinde daha fazlası var
Eski sevgilisi kapı aralığından evi yaktı, balkondan atladılar
1200 metreye kadar menzili var! 'Siz görmeden o görüyor'
2 milyonluk pırlantayı sahibine teslim etti, beklemediği tepkiyle karşılaştı
Feyyaz Uçar, Sergen Yalçın'ı yerden yere vurdu!
Ordu'da araba çalıp yola çıktılar! 3 çocuktan haber var
Fenerbahçe'den tarihi transfer teklifi! Dünyanın en pahalısı
Clooney milyonları elinin tersiyle itti! Bir günde 35 milyon dolar kazanç
Robot süpürge tercihinde 5 önemli adım

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler