Geri Dön
GündemMardin Dargeçit'te sokağa çıkma yasağı

Mardin Dargeçit'te sokağa çıkma yasağı

Dargeçit'te, terör örgütünün yoğunlaşan faaliyetlerine son verilmesi için sokağa çıkma yasağı ilan edildi

Mardin'in Dargeçit ilçesinde, terör örgütü mensuplarının yoğunlaşan faaliyetlerine son verilmesi için sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

Valilikten yapılan açıklamada, kamu düzeninin sağlanması ve suç işlenmesinin önlenmesi, vatandaşların hak ve özgürlüklerinin korunması, teröristlerin etkisiz hale getirilmesi, mevcut aranan şahısların yakalanması, tuzaklanmış ve patlayıcı yerleştirilmiş hendek ve barikatların kaldırılarak vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanması için ilçe merkezinde saat 18.00 itibarıyla ikinci bir duyuruya kadar sokağa çıkma yasağı ilan edildiği belirtildi.

Açıklamada, söz konusu yasağa vatandaşların uymasının kendi can ve mal güvenlikleri açısından önem arz ettiği kaydedildi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
24 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...Sağlık Bakanlığı son dakika olarak Türkiye'nin 24 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritasını açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 355 bin 226 Kovid-19 testi yapıldı, 27 bin 197 kişinin testi pozitif çıktı, 221 kişi yaşamını yitirdi. Bakan Koca tabloyu paylaşırken kritik uyarılarda bulundu.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler