Geri Dön

Bayramın 1. ve 2. günü marketler açık olacak mı? Kurban Bayramında A101, ŞOK, BİM marketler çalışıyor mu?

Bayramda marketlerde işlemi olan vatandaşlar BİM, A101, ŞOK gibi perakende sektörünün önemli temsilcileri arasında yer alan mağazaların bayramda çalışıp çalışmayacağını merak ediyor. Kurban Bayramının 1. ve 2. günü içerisinde A101, ŞOK, BİM marketleri açık olacak mı? Bayram süresince açık olacak ve çalışacak olan marketler hangileri? İşte merak edilen sorunun yanıtı...

Bayramın 1. ve 2. günü marketler açık olacak mı? Kurban Bayramında A101, ŞOK, BİM marketler çalışıyor mu?

Kurban Bayramında marketler açık olacak mı sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Bayram günlerinde perakende sektöründe hizmet veren birçok vatandaşın genellikle terciihleri arasında yer alan BİM, A101, ŞOK marketlerin bayram süresince açık olup olmayacağı vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Peki Kurban Bayramı süresince BİM, A101, ŞOK marketler açık olacak mı?

KURBAN BAYRAMINDA BİM, A101, ŞOK MARKETLER AÇIK OLACAK MI?

Kurban Bayramı süresince BİM mağazaları 2 gün süre ile kapalı olacak. Bayramın 1. ve 2. günü kapalı olacak BİM mağazaları bayramın 3. gününden itibaren yeniden hizmet vermeye devam edecek.

A101 mağazaları da benzer bir uygulamayı hayata geçirmiş durumda! Birçok mağazasını bayramın 1. ve 2. Günü kapalı tutacak olan A101, bazı illerde sınırlı sayıda şubesini bayram süresince açık tutmaya devam edecek. Örneğin İstanbul Maltepe'de 5 mağazası varsa bayramın 1. günü içerisinde bir mağaza hizmet verecek.

ŞOK marketler bayram boyunca açık olan marketler arasında yer alıyor. Bayramın 1. Günü saat 14:00-21:00 saatleri arasında çalışacak olan ŞOK marketler, bayramın ikinci gününde ise 09:00-21:00 saatleri arasında hizmet vermeye devam edecek

 

 

 

Ankara'da minibüs devrildiAnkara Anadolu Otoyolu Kızılcahamam Kavşağında İstanbul'dan Van'a düğüne giden yolcuları taşıyan minibüs, arka lastiğinin patlaması sonucu takla attı. Kazada, yolculardan 3'ü ağır olmak üzere toplam 12 kişi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber