Geri Dön
GündemMasterChef Cemre Uyanık kimdir, kaç yaşında?

MasterChef Cemre Uyanık kimdir, kaç yaşında?

MasterChef yarışmasında son 14'e kalan isimler arasında yer alan Cemre Uyanık, yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Özel bir üniversitenin aşçılık bölümünden mezun olan MasterChef Cemre Uyanık, Uzakdoğu'ya olan hayranlağı ile biliniyor. Özellikle yemeklerle ilgili animeler seyretmeyi sevdiğini belirten Cemre Uyanık, yarışmaya kendini denemek için katıldığını ifade ediyor.

MasterChef Cemre Uyanık kimdir, kaç yaşında?

Cemre Uyanık, MasterChef'te son 14'e kalan isimler arasında yer alıyor. Küçüklüğünden bu yana Uzakdoğu kültürü ve yemeklerine hayran olduğunu belirten Cemre Uyanık, yemekler ile ilgili animeler seyretmeyi sevdiğini ifade ediyor. Denemeden hiçbir şeyin bilinemeyceğini ifade eden Cemre Uyandık, MasterChef yarışmasına kendini denemek için katıldığını söylüyor.

CEMRE UYANIK KİMDİR?

Cemre Uyanık 27 yaşında ve yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Özel bir üniversitenin aşçılık bölümünden mezun olduğunu söyleyen Cemre Uyanık küçüklüğünden bu yana Uzak Doğu hayranı olduğunu ve özellikle de yemeklerle alakalı animeler seyretmeyi sevdiğini belirtiyor. Denemeden hiçbir şeyin bilinemeyeceğini ifade eden Cemre Uyanık, MasterChef'te kendini deneyip göstermek istediğini kaydetti.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
İntihar ettiği öne sürülen kadının kızı: Annemi babam öldürdüArdahan’da geçen ay intihar ettiği öne sürülen Özlem C.'nin kızları, annelerinin babaları tarafından öldürüldüğünü iddia etti. Çekilen videoda, 14 yaşındaki Büşra C., "Babam cebinde bıçak saklıyordu. Biz de kapıyı açmaya çalışıyorduk. Arkamızı dönünce babamın bıçağı anneme saplamış olduğunu gördük. Sonra Bilge yengem geldi, bizi uyardı, 'Bıçaklanma olayını ve anne babanızın kavga ettiklerini polislere söylemeyin. Babanızın yaptığını söylemeyin, annenizin intihar ettiğini söyleyin' dedi, biz de korktuk" dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler