Geri Dön
GündemMasterChef Ekin kimdir? Ekin Eylem Ulaş kaç yaşında?

MasterChef Ekin kimdir? Ekin Eylem Ulaş kaç yaşında?

MasterChef Türkiye'nin dikkat çeken isimlerinden birisi olan Ekin bu hafta direk eleme potasına giren cezalı yarışmacılar arasında yer alıyor. Peki, MasterChef Ekin kimdir? Ekin Eylem Ulaş kaç yaşındadır?

MasterChef Ekin kimdir? Ekin Eylem Ulaş kaç yaşında?

TV8'in sevilen yarışması MasterChef Türkiye hızla devam ediyor. Yarışmanın merak edilen isimlerinden birisi de Ekin Eylem Ulaş. Peki, Ekin EYlem Ulaş kimdir?

MASTERCHEF EKİN KİMDİR?

Ekin Eylem Ulaş 1988 Bursa doğumludur. Baba tarafından Elazığlı. Boğa burcudur. 12 senedir aşçı son 1 senedir de Executive Chef. Bir abisi ve bir kız kardeşi var. Sağlam bir Fenerbahçe taraftarı. Basketbol oynuyor ve sık sık yüzüyor. Sigara ve alkol kullanmıyor. 5 kıta, 28 ülke ve 48 şehir gezdi.

Galata Kulesi'nden atlayarak intihar etti!İstanbul Beyoğlu’ndaki Galata Kulesi'nden atlayarak, beton zemine düşen 18 yaşındaki O.D., hayatını kaybetti. Cep telefonu kamerasıyla Kule'nin görüntüsünü çeken bir vatandaş, atlamadan saniyeler önce intihar eden kişinin son anlarını tesadüfen görüntüledi. Öte yandan 20 yaşındaki Hilal Yağmur, geçtiğimiz haftalarda Galata Kulesi’nden düşerek hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet