Geri Dön

MasterChef eleme adayları kim oldu? 10 Aralık son bölümde dokunulmazlığı kazanan..

MasterChef Türkiye'de haftanın ilk eleme adayı bu akşam belli oldu. Heyecan fırtınasına sahne olan bölüm sonrası vatandaşlar ilk eleme adayının kim olduğunu araştırıyor. İşte 10 Aralık Salı günü MasterChef'te yaşananlar...

MasterChef eleme adayları kim oldu? 10 Aralık son bölümde dokunulmazlığı kazanan..

TV8'in heyecanla takip edilen yarışması MasterChef Türkiye bu akşam ilk dokunulmazlık oyunu ile ekrana geldi. Oldukça heyecanlı geçen bölüm sonrası ilk eleme adayı belli oldu. Peki, sevilen yarışmada ilk eleme adayı kim oldu?

MASTERCHEF ELEME ADAYI KİM OLDU?

Son 6 yarışmacının kaldığı MasterChef’te tüm sistem değişti. Geçtiğimiz hafta Yasin'in elenmesiyle birlikte 6 kişi kalan yarışmacılar bu hafta birinci oyunda Danilo Şef’in tabağını en iyi şekilde yapmaya çalıştılar.

MasterChef’te bu akşam büyük heyecana sahne olan dokunulmazlığı Kırmızı Takım kazandı. Birinci oyunun sonunda en kötü tabağı yapan Rıfat birinci eleme adayı oldu...

Canlı yayında sevinç gözyaşları... Azerbaycanlı spiker anlattıErmenistan işgalinden kurtulan köylerin haberini ağlayarak aktaran Azerbaycan İctimai TV spikeri Jale Hesenli, o anları canlı yayında anlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber