Geri Dön

MasterChef eleme adayları kim oldu? 4 Aralık son bölümde dokunulmazlığı kazanan..

TV8'in heyecanla takip edilen yarışması MasterChef Türkiye bu akşam yine dokunulmazlık oyunu ile ekrana geldi. Peki büyük bir heyecan sahne olan 2. dokunulmazlık kimin oldu ve eleme adayları kimler oldu?

MasterChef eleme adayları kim oldu? 4 Aralık son bölümde dokunulmazlığı kazanan..

MasterChef Türkiye'de dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Bu akşam oynanan 2. dokunulmazlık oyununda mavi ve kırmızı takım hünerlerini sergilediler. Kritik oylamada en çok puanı alan takım dokunulmazlığın sahibi oldu. İşte MasterChef'te dokunulmazlığı kazanan takım ve eleme adayları...

MASTERCHEF'TE DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Final heyecanının başladığı MasterChef'te kırmızı ve mavi takım hazırladıkları yemekleri eski yarışmacıların beğenisine sundu. Gözleri bağlı yemeklerin tadına bakan eski yarışmacılar, yapılan yemeklere puan verdi.

MasterChef dokunulmazlık oyununda mavi takım eleme potasına gitmekten kurtuldu. Kırmızı takım ise eleme oyununda yeniden mutfağa girdi.

ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef'te kırmızı takım yarışmacılarından Cemre ve Batuhan eleme oyununda mücadele verdi.

En kötü yemeği yaparak haftanın ikinci eleme adayı olan isim Cemre oldu. Böylelikle sevilen yarışmada ilk 2 eleme adayı Yasin ve Cemre oldu...

Kardeşini öldüren zanlıdan kan donduran ifadeAntalya'nın Manavgat ilçesinde 8 yaşındaki kardeşini ormanlık alanda bıçaklayarak öldüren şahıs, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Ağabey mahkemede ifadesinde, "Ben bilerek ve isteyerek öldürdüm. Babam bana ve diğer kardeşime ilgi göstermezken kardeşim Taha’nın üzerine titriyordu. Bu yüzden sırf babam acı çeksin diye sevmeme rağmen kardeşimi öldürdüm. 15 gündür onu nasıl öldüreceğimi tasarlıyordum" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber