Geri Dön

Masterchef kim elendi? Masterchef Türkiye'de bu hafta kim gitti?

MasterChef Türkiye yarışmasında heyecan günden güne artıyor. Toplam 8 yarışmacının kaldığı MasterChef Türkiye'de bu hafta kim gitti? MasterChef kim elendi? TV8 kanalının ilgiyle takip edilen yarışmasında bu akşam büyük gün. İşte MasterChef Türkiye yarışmasında bugün yaşanacaklar...

Masterchef kim elendi? Masterchef Türkiye'de bu hafta kim gitti?

Hafta içi her gün yayınlanan MasterChef Türkiye yeni bölümüyle bu akşam 20:00'de ekrana gelecek. MasterChef Türkiye'yi yakından takip edenler, MasterChef Türkiye'den bu hafta kim gitti? arayışında bulunuyor. MasterChef kim elendi? araması da yapan izleyiciler, MasterChef Türkiye'ye veda eden ismi araştırıyor. İşte MasterChef Türkiye hakkında bilinmesi gerekenler...

MASTERCHEF KİM ELENDİ? MASTERCHEF TÜRKİYE'DE BU HAFTA KİM GİTTİ?

MasterChef Türkiye'den bu hafta kimin eleneceği bu akşamki bölümde ekrana gelecek. MasterChef Türkiye'de bu akşam bir kişi yarışmaya veda edecek. 4 yarışmacının eleme potasında olduğu eleme yarışında uskumru dolması yapılacak. Uskumru dolmasını en iyi şekilde yapan yarışmacılar, MasterChef Türkiye'ye devam ederken, uskumru dolmasını en kötü yapan yarışmacı MasterChef Türkiye'den gidecek. Peki MasterChef Türkiye eleme potasına kimler girdi?

MASTERCHEF TÜRKİYE'DE ELEME ADAYLARI KİMLER?

MasterChef Türkiye'de haftanın final gününde 4 kişi birbirleriyle mücadele edecek. Toplam 8 kişinin kaldığı MasterChef Türkiye'nin bu haftaki eleme adayları:

-Rıfat
-Kıvanç
-Güzide
-Batuhan

İŞTE ELENEN İSİM

Masterchef'te elenen isim belli oldu. Masterchef'te elenip sekizinci olan kişi Kıvanç oldu. Kıvanç jüri üyelerinin övgü dolu sözlerini duyduktan sonra gözyaşlarını tutamadı. Öte yandan kitap çıkaracağını söyleyen Mehmet Yalçınkaya, Kıvanç'a iş teklifinde bulundu.

Masterchef kim elendi Masterchef Türkiyede bu hafta kim gitti

KIVANÇ'TAN PAYLAŞIM GELDİ

Masterchef'ten elenen Kıvanç, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Her bitiş yeni bir başlangıç .! Herkesin yüreğine sağlık" ifadelerini kullandı.

 

YENİ BÖLÜM FRAGMAN

Pakistan muson yağışlarına teslim!Etkili olan şiddetli muson yağmurlarında 15 kişi hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber