Geri Dön
GündemMasterChef Türkiye 37. bölüm fragmanı! Direk eleme potasına gidecekler...

MasterChef Türkiye 37. bölüm fragmanı! Direk eleme potasına gidecekler...

MasterChef Türkiye yeni bölüm fragmanını yayınladı. 37. bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanan MasterChef Türkiye'de yarışmacıları şok edecek bir gelişme yaşanıyor. Jürinin verdiği karar dengeleri değiştirecek. İşte MasterChef Türkiye 37. bölüm fragmanı...

MasterChef Türkiye 37. bölüm fragmanı! Direk eleme potasına gidecekler...

TV8'in heyecanla takip edilen yarışması MasterChef Türkiye 37. bölümü ile Pazartesi akşamı ekrana gelecek. Pazartesi, Salı ve Çarşamba akşamı ekrana gelen MasterChef Türkiye'nin yeni bölümünde yer yerinden oynayacak.

MASTERCHEF TÜRKİYE YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

MasterChef Türkiye yeni bölümde yarışmacılar arasındaki rekabet kızışıyor. Suna ve Kıvanç arasındaki gerilim devam ederken; Mustafa'da Eda ve Murat'ı eleme potasına göndermek istediğini söylüyor. Kaptanlık yarışı için karşı karşıya gelen yarışmacılara ise jüriden gelen uyarı herkesi büyük şoka sokuyor.

Jürinin kararı ile iki yarışmacı direk olarak eleme potasına gidecek. Peki, bu hafta direk eleme potasına gidecek yarışmacılar kimler?

MASTERCHEF TÜRKİYE 37. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Ehliyetsiz sürücü kazaya neden olduElazığ'da, 16 yaşındaki ehliyetsiz sürücünün kırmızı ışık ihlali nedeniyle meydana gelen trafik kazasında, 2 kişi yaralandı. Kazaya yol açan ehliyetsiz sürücü kaçmak isterken bekçiler tarafından yakalandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet