Geri Dön

MasterChef Türkiye 37. bölüm fragmanı! Direk eleme potasına gidecekler...

MasterChef Türkiye yeni bölüm fragmanını yayınladı. 37. bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanan MasterChef Türkiye'de yarışmacıları şok edecek bir gelişme yaşanıyor. Jürinin verdiği karar dengeleri değiştirecek. İşte MasterChef Türkiye 37. bölüm fragmanı...

MasterChef Türkiye 37. bölüm fragmanı! Direk eleme potasına gidecekler...

TV8'in heyecanla takip edilen yarışması MasterChef Türkiye 37. bölümü ile Pazartesi akşamı ekrana gelecek. Pazartesi, Salı ve Çarşamba akşamı ekrana gelen MasterChef Türkiye'nin yeni bölümünde yer yerinden oynayacak.

MASTERCHEF TÜRKİYE YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

MasterChef Türkiye yeni bölümde yarışmacılar arasındaki rekabet kızışıyor. Suna ve Kıvanç arasındaki gerilim devam ederken; Mustafa'da Eda ve Murat'ı eleme potasına göndermek istediğini söylüyor. Kaptanlık yarışı için karşı karşıya gelen yarışmacılara ise jüriden gelen uyarı herkesi büyük şoka sokuyor.

Jürinin kararı ile iki yarışmacı direk olarak eleme potasına gidecek. Peki, bu hafta direk eleme potasına gidecek yarışmacılar kimler?

MASTERCHEF TÜRKİYE 37. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Türkiye'de can kaybı 214 oldu, toplam vaka sayısı da 13 bin 531'e yükseldiTürkiye'de corona virüste son durum belli oldu. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından paylaşılan verilere göre can kaybı 214 oldu. Toplam vaka sayısı 13 bin 531 oldu. İyileşen hasta sayısı ise 243.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber