Geri Dön

MasterChef Türkiye eleme adayları kimler oldu? İşte son bölümde yaşananlar

TV8'in ilgiyle takip edilen yarışması MasterChef Türkiye 26. yeni bölümüyle izleyicinin karşısına çıktı. Her bir bölümü ayrı heyecana sahne olan MasterChef'te ilk dokunulmazlık oyunu oynandı ve haftanın ilk eleme adayları belli oldu. Peki MasterChef son bölümde dokunulmazlığı hangi takım kazandı ve eleme adayları kimler oldu?

MasterChef Türkiye eleme adayları kimler oldu? İşte son bölümde yaşananlar

MasterChef Türkiye'de ilk eleme adayları belli oldu. Dokunulmazlık oyunu ve bireysel dokunulmazlık oyunlarının oynandığı bölümde yarışmacılar düelloya çıktılar. Peki, bu hafta ilk eleme adayları hangi takımdan çıktı? İşte MasterChef Türkiye son bölümde yaşananlar...

DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye 26. bölümde takımlar dokunulmazlık oyunu için İspanyol menüsü hazırladılar. Büyük heyecana sahne olan oyunu Mavi takım kazandı. Böylelikle haftanın ilk eleme adaylarının Kırmızı takımdan olacağı belli oldu.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Dokunulmazlık oyunu sonrası Kırmızı takım kendi arasında bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı.

Bireysel dokunulmazlık oyununda şeflerin oyları ile dokunulmazlığı kazanan Eda, eleme adayı olarak Açelya'yı seçti ve ilk eleme adayı Açelya oldu.

Açelya'nın ardından 2. eleme adayını belirlemek için Kırmızı Takım arasında oylama yapıldı ve oylama sonrası en çok oyu F.Batuhan aldı ve böylelikle haftanın ilk eleme adayları Açelya ve F.Batuhan oldu...

 

Hollanda'da çiftçiler hükümetin tarım politikasını protesto ettiHollanda'nın Lahey kentinde toplanan çiftçiler hükümetin tarım politikasını protesto etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber