Geri Dön

MasterChef Türkiye yeni bölüm fragmanı! Yasin'den büyük çıkış

MasterChef Türkiye yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam ekrana gelecen olan MasterChef Türkiye yeni bölümünde yarışmacılar arasında gerginlik yaşanıyor. Yasin, Rıfat ve Kıvanç'a karşı hırsını dile getiriyor. Peki MasterChef Türkiye yeni bölümde neler olacak? İşte MasterChef Türkiye yeni bölüm fragmanı...

MasterChef Türkiye yeni bölüm fragmanı! Yasin'den büyük çıkış

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri ekrana gelen MasterChef Türkiye yeni bölümüyle bu akşam 20:00'de TV8'de. MasterChef Türkiye yarışmasında en son veda eden isim ise Yasin, Alican, Mustafa, Ekin'in yer aldığı potada yarışmadan elenen kişi Msuatafa oldu.

MasterChef Türkiye yeni bölümünde yarışmacılar arasında büyük mücadele yaşanacak. MasterChef Türkiye yarışmacıları bu akşam kaptanlık oyunununda lahmacun yapacaklar. En güzel lahmacunu yapan yarışmacı bu haftanın mavi takım kaptanı olacak.

MASTERCHEF TÜRKİYE FRAGMAN

MasterChef Türkiye yeni bölüm fragmanı Yasinden büyük çıkış

Test görüntüleri nefesleri kesti! Atmaca...Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, Türkiye'nin ilk deniz seyir füzesi Atmaca'nın yeni deneme sonuçlarını paylaştı. Demir, "Atmacamız bu sefer uzun uçtu." ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber