Geri Dön

MasterChef Türkiye yeni fragman! Yeni kural açıklandı | En son kim elendi?

MasterChef Türkiye 58. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. TV8 kanalının ilgiyle izlenilen yarışması MasterChef Türkiye'de yeni kural açıklandı. Yarışmacıların geleceğini belirleyecek olan kural nedir? Peki MasterChef Türkiye'de en son kim elendi?

MasterChef Türkiye yeni fragman! Yeni kural açıklandı | En son kim elendi?

Hafta içi her gün yayınlanan MasterChef Türkiye yarışması yeni bölümüyle 2 Aralık 2019 Pazartesi günü 20:00'de ekrana gelecek. MasterChef Türkiye'de geçtiğimiz hafta bir kişi elendi ve toplam 7 yarışmacı kaldı. MasterChef Türkiye adım adım finale giderken, yarışmaya yeni bir kural getirildi.

MASTERCHEF TÜRKİYE'DE YENİ KURAL

MasterChef Türkiye yeni bölüm fragmanı izleyenleri şaşırttı. Yarışmadaki yeni kuraldan bahseden jüriler, izleyenleri ve yarışmacıları adeta şoke etti.

MasterChef Türkiye yarışmasında yeni kural, eleme oylaması artık olmayacak. Yarışmacılar, birbirlerine oy veremeyecek. Kaybeden takım arasında bireysel yarış uygulanacak ve yemeği kötü yapan yarışmacı direkt eleme potasına gidecek.

MASTERCHEF TÜRKİYE FRAGMAN

MASTERCHEF TÜRKİYE'DE EN SON KİM ELENDİ?

MasterChef Türkiye yarışmasının 25-29 Kasım 2019 haftasında elenen isim Kıvanç oldu.

Burası Çıldır Gölü! BüyülüyorDoğu Anadolu'nun en büyük ikinci gölü Çıldır Gölü'nde düzenlenen buz kızağı ve kar bisikleti etkinliği renkli görüntüler oluşturdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber