Geri Dön
GündemMasterChef Türkiye'de son kaptanlık oyunu | MasterChef Türkiye 63. bölüm fragmanı

MasterChef Türkiye'de son kaptanlık oyunu | MasterChef Türkiye 63. bölüm fragmanı

MasterChef Türkiye yeni bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. 63. bölümü yayınlanacak olan MasterChef Türkiye'de dengeler değişiyor. Yasin'in elenmesinin ardından MasterChef Türkiye'de bu akşam son kaptanlık oyunu oynanacak. İşte MasterChef Türkiye yeni bölüm fragmanı...

MasterChef Türkiye'de son kaptanlık oyunu | MasterChef Türkiye 63. bölüm fragmanı

TV8'in heyecanla takip edilen yarışması MasterChef Türkiye'de yeni bir dönem başlıyor. Bu akşam son kaptanlık oyunu oynanacak. Bundan sonra takım oyunu ve kaptanlık olmayacak. İşte yeni bölümde yaşanacaklar...

MASTERCHEF TÜRKİYE YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

MasterChef Türkiye'de Yasin'in elenmesinin ardından dengeler değişiyor. Cemre, son dönemde yaşadığı moral bozukluğu ve performans düşüklüğünün ardından yeni kararlar alıyor. Şefler ise MasterChef'te yaşanacak yenilikleri söylüyor.

Yeni haftada son kez kaptanlık oyunu oynanacak. Bundan sonraki süreçte kaptanlık oyunu ve takım oyunu oynanmayacak. Herkes bireysel olarak yarışacak.

MasterChef Türkiye son kaptanlık oyununda yarışmacılar yağlama yapacaklar. En iyi yağlamayı kim yapacak merak konusu.

MASTERCHEF TÜRKİYE 63. BÖLÜM FRAGMANI

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Yanan orman alanı için bekletilen tohumları çalan hırsızlar, yakalandıMersin'in Anamur ilçesinde yanan ormanlık alanların tekrar ağaçlandırılması için bekletilen 450 kilogram kızıl çam tohumunu çalan 4 şüpheli, jandarma tarafından yakalandı. Adliyeye sevk edilen şüpheliler, tutuklanarak cezaevine gönderildi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner