Geri Dön

MasterChef'te haftanın ilk eleme adayı kim oldu? MasterChef 23 Aralık eleme adayı olan isim

MasterChef'te adım adım büyük finale gidiliyor. Bu kapsamda 20 kişinin arasından son dörde kalmayı başaran, Cemre, Güzide, Alican ve Ekin finalist olabilmek için kıyasıya bir mücadeleye başladı. MasterChef'te dün akşam 3 oyun oynandı. Oynanan her oyunun ardından yapılan yemekleri şefler oyladı. Gün sonunda en az puana sahip olan isim otomatik olarak haftanın ilk eleme adayı oldu. Peki MasterChef'te en fazla ve en az oy alan isim kim oldu? MasterChef eleme adayı olan isim kim oldu?

MasterChef'te haftanın ilk eleme adayı kim oldu? MasterChef 23  Aralık eleme adayı olan isim

MasterChef yarışmasında heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Büyük finale adım adım devam edilirken son dörde kalan isimler Cemre, Güzide, Alican ve Ekin'i şef önlüklerini yarışmanın jürisi ve şefleri giydirdi. Büyük heyecan yaşayan yarışmacılar aynı zamanda son dörde kalmış olmanın haklı gururunu yaşadılar. MasterChef'te dün akşam 3 oyun oynandı. Zorlu yemeklerin şefler tarafından yapılmasının istenildiği gecede her yemeğin ardından tadım yapan şefler 10 üzerinden yarışmacılara puanlama yaptı. MasterChef'te gün sonunda en az puanı alan isim otomatik olarak ilk eleme adayı olarak belirlendi. Peki MasterChef'te ilk eleme adayı kim oldu?

MASTERCHEF ELEME ADAYI KİM OLDU? 23 ARALIK

Şeflerin verdiği puanların ardından Güzide 66 puan, Alican 50 puan, Cemre 60 puan ve Ekin 49 puana ulaştı. Böylece MasterChef final haftasının ilk eleme adayı EKİN oldu.

MASTERCHEF PUAN DURUMU (GÜZİDE - ALİCAN - CEMRE - EKİN)

1. OYUN

Mehmet Şef: Güzide 7, Alican 4, Cemre 6, Ekin 4
Danilo Şef: Güzide 7, Alican 6, Cemre 6, Ekin 6
Somer Şef: Güzide 7, Alican 5, Cemre 6, Ekin 5

2. OYUN:

Somer Şef: Güzide 8, Alican 7, Cemre 7, Ekin 6

Danilo Şef: Güzde 8, Alican 7, Cemre 7, Ekin 6

Mehmet Şef: Güzide 8, Alican 5, Cemre 7, Ekin 4

3. OYUN:

Mehmet Şef: Güzide 7, Alican 5, Cemre 7, Ekin 5

Danilo Şef: Güzide 7, Alican 6, Cemre 6, Ekin 6

Somer Şef: Güzide 7, Alican 5, Cemre 8, Ekin 7

 MASTERCHEF 74. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Tel Abyad'da bomba yüklü araçla terör saldırısıTürk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Suriye Milli Ordusu (SMO) tarafından düzenlenen Barış Pınarı Harekatı'yla teröristlerden temizlenen Suriye'nin kuzeyindeki Tel Abyad ilçesinde medyana gelen patlamada 4 sivil öldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber