Geri Dön

MasterChef Türkiye son bölümde kim elendi? İşte veda eden isim...

MasterChef Türkiye heyecanı bu akşam 23. yeni bölümle devam etti. Sevilen yemek yarışmasında dün akşam dokunulmazlığı kaybeden Mavi Takım, bu akşam bir kez daha takım oyununu kaybetti ve haftanın tüm eleme adayları Mavi Takımdan oldu. Peki MasterChef Türkiye bu hafta kim elendi? İşte yarışmaya veda eden isim...

MasterChef Türkiye son bölümde kim elendi? İşte veda eden isim...

MasterChef Türkiye son bölümüyle oldukça heyecanlı dakikalar yaşattı. İlgiyle takip edilen yemek yarışmasında dün akşam dokunulmazlık oyunu ve eleme yaşandı. İlk oyunda Eda ve Alican'ın eleme adayı olmasının ardından bu akşam son eleme adayı Bahri oldu. Peki TV8'in fenomen yarışması MasterChef Türkiye'de kim elendi?

TAKIM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye'nin 23. bölümünde büyük bir heyecanın yaşandığı yarışmayı ise kazanan yine Kırmızı takım oldu. Böylelikle eleme adayları yine Mavi Takım arasından oldu.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Dünkü bölümde Mavi Takımdan Eda ve Alican'ın eleme adayı olmasının ardından bu akşam yine dokunulmazlığı kaybeden Mavi Takımdan Bahri son eleme adayı oldu.

MASTERCHEF'TE KİM ELENDİ?

Sevilen yarışmada Alican, Bahri ve Eda'nın arasından elenen isim Bahri oldu...

5 gün önce ortadan kaybolan kızlar kaçma planı yapmış! Isparta’da kayıp lise öğrencileri Tuana Yıldız (16), Gülizar Soy (16) ve Buse Aydoğan'ın (16), ortadan kaybolmadan önce kendi aralarında kurdukları WhatsApp grubundan kaçma planları yaptıkları ortaya çıktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber