Geri Dön

Masterchef'te kim kazandı,16'ya kimler seçildi? 4 Ağustos Masterchef ikinci finalisti kim oldu, hangi isim?

MasterChef Türkiye'de final turunun yeni bölümü izleyicilerle buluştu. 4 Ağustos'ta yayınlanan bölümde verilen tarifi iyi yapan 6 kişi bir üst tura çıkarak 2.finalist olmak için yarıştı. 4 Ağustos'ta 6 kişiden biri ikinci finalist oldu. Peki Masterchef'te kim kazandı?

Masterchef'te kim kazandı,16'ya kimler seçildi? 4 Ağustos Masterchef ikinci finalisti kim oldu, hangi isim?

MasterChef Türkiye'de finalistleri belirlemek için final turu TV8 ekranlarında izleyicilerle buluştu. 4 Ağustos'ta en iyi yemeğe yapan 6 kişi bir üst tura çıkarak finalist olmak için yarıştılar. Yarışmacılara ana ürün olarak yumurta verildi. Yumurta ana ürün olacak şekilde en iyi yemeği yapan isim MasterChef Türkiye'nin 16 yarışmacısı arasına girecek. Peki 4 Ağustos'ta MasterChef'te kim kazandı? İkinci finalist kim oldu?

6 İSİM FİNALİST OLMAK İÇİN YARIŞIYOR

MasterChef'te bugün ilk turda en iyi yemeği yapan Özgül, Sefa, Berker, Duygu, Esra ve Rezzan oldu. Bu 6 isim arasında rekabeti kazanıp MasterChef Türkiye'nin ikinci finalisti Duygu oldu.

MASTERCHEF TÜRKİYE İLK FİNALİSTİ KİM OLDU?

MasterChef Türkiye'nin ilk finalisti ise Serhat Doğramacı olmuştu.

Bursa'da soğuk hava deposunda yangınBursa'nın Gürsu ilçesinde, sebze ve meyvelerin bulunduğu soğuk hava deposunda çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin 1 saatlik müdahalesiyle kontrol altına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber