Geri Dön

MasterChef'te dün kim kazandı? MasterChef'te ödül oyununu hangi takım kazandı?

MasterChef'te dün akşam kaptanlık oyunu ve ödül oyunları oynandı. TV8 ekranında yayınlanan MasterChef'te arık sona yaklaşılıyor. Son 8 yarışmacının kaldığı Kaptanlık oyununda yarışmacılar Profiterol yaptı. Kaptanlığı kazanan isim kırmızı takımın kaptanını seçti ve ilk ödül oyunu oynandı. Şefler, dün akşam ekrana gelen MasterChef'te yarışmacılardan yemeklerini birbirlerine bağlı olarak yapmasını istedi. Peki MasterChef'te ödül oyununu hangi isim kazandı?

MasterChef'te dün kim kazandı? MasterChef'te ödül oyununu hangi takım kazandı?

MasterChef'te heyecan 53. yeni bölümle devam etti. Sevilen yarışmada haftanın ilk bölümünde takım kaptanları ve takımlar belli oldu. Peki haftanın ilk takım oyununu hangi takım kazandı?

TAKIM KAPTANLARI KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye'de profiterol yapılan kaptanlık oyununu Ekin kazandı ve Mavi takım kaptanı oldu. Ekin Kırmızı Takım kaptanını ise Batuhan olarak seçti.

Mavi Takım kaptanı Ekin; Cemre, Güzide, Rıfat

Kırmızı Takım kaptanı Batuhan; Alican, Yasin, Kıvanç

TAKIM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef Türkiye 53. son bölümde takım oyunu  Kırmızı Takım kazandı!

MASTERCHEF 54. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

 

Prof. Dr. Ceyhan açıkladı! 'Vakalardaki azalışın durmasında süper bulaştırıcılar rol oynuyor'Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, coronavirüs vakalarındaki azalışın bir noktada durduğunu, bunda süper bulaştırıcıların büyük rol oynadığını söyledi. Prof. Dr. Ceyhan, "Tabi süper bulaştırıcının kim olduğunu bilemiyoruz; ama riski artırabilecek meslekler var. Sağlık personeli, gişe ve danışman memurları, kasiyerler, kuaför-berberler, uçaklardaki kabin memurları, şoförler gibi. Bunları tarayarak, bu kişileri mümkün olduğu kadar yakalamaya çalışılmalı. Yüzde 50 yakalarsanız yüzde 50 etki eder. Çok az bir kısmı süper bulaştırıcı" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber