Geri Dön

MasterChef'in son kaptanı kim oldu? MasterChef'te kişi başı 5 bin TL ödül oyununu hangi takım kazandı?

MasterChef'te dün akşam son mavi takım kaptanlığı için yarışmacılardan Kayseri yağlaması yapmalarını istedi. Son altıya kalan Güzide, Batuhan, Cemre, Alican, Rıfat ve Ekin arasından en güzel yağlama yapan üç kişi Güzide, Rıfat ve Cemre olarak belirlendi. Mavi takımın son kaptanı olan ve en güzel yağlamayı yapan isim ise üç isim arasından Güzide olarak seçildi. Kaptanlık oyununun belirlenmesinin ardından gözler MasterChef ödül oyununa çevrildi. Peki MasterChef'te kişi başı 5 bin TL ödül oyununu hangi takım kazandı?

MasterChef'in son kaptanı kim oldu? MasterChef'te kişi başı 5 bin TL ödül oyununu hangi takım kazandı?

MasterChef'te heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Yasin'in elenmesinin ardından son 6 kişinin kaldığı MasterChef'te dün akşam son kaptanlık oyunu için yarışmacılar kıyasıya bir mücadeleye tutuştu. Masterhef'te Şefler son kaptanlık oyununda yarışmacılardan Kayseri yağlaması yapmalarıni istedi. Peki MasterChef'te son kaptanlık oyunu kimin oldu?

MASTERCHEF'TE SON KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef'te son kaptanlık oyununu kazanan isim Güzide oldu. Güzide kırmızı takım kaptanı olarak Ekin'i seçti. Güzide takımına Alican ve Rıfat'ı alırken Ekin ise Cemre ve Batuhan'ı aldı.

MASTERCHEF'TE ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

MasterChef'te takımların belli olmasının ardından yarışmacılar kişi başı 5'er bin TL'lik hediye çeki ödülünü kazanan takım Kırmızı takım oldu. Kırmızı takımda Ekin, Cemre, ve Batuhan 5'er bin TL'lik ikramiyenin sahibi oldu.

MASTERCHEF 64. BÖLÜM FRAGMANI

Osman Kavala, sevk edildiği Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'nce tutuklandıGezi Parkı olaylarına ilişkin davada dün beraat kararıyla birlikte tahliye olan ve hakkında başka soruşturmadan gözaltı kararı verilen Anadolu Kültür AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kavala, sevk edildiği Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'nce tutuklandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber