Geri Dön
GündemMasterChef'te yarı finale kim kalacak? MasterChef Türkiye üçüncü eleme adayı belli oluyor...

MasterChef'te yarı finale kim kalacak? MasterChef Türkiye üçüncü eleme adayı belli oluyor...

MasterChef Türkiye'de final haftası devam ediyor. Heyecan dolu geçen yarışmada dün akşam eleme potasına çıkan ikinci isim belli oldu. Bu akşam üçüncü eleme adayı belli olacak. Bir kişi yarı finale çıkacak. MasterChef Türkiye 75. bölümde çok kritik bir düello yaşanacak. İşte MasterChef yeni bölüm fragmanı.

MasterChef'te yarı finale kim kalacak? MasterChef Türkiye üçüncü eleme adayı belli oluyor...

TV8'in heyecanla takip edilen yarışması MasterChef Türkiye'de final haftası heyecanı sürüyor. Pazartesi günü yapılan ilk üç oyunda jüriden puan alan yarışmacılar arasında en düşük puanı Ekin almıştı. Ekin bu hafta eleme potasına çıkan ilk isim olmuştu.

MASTERCHEF İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Dün akşam yapılan üç oyunda ise Güzide, Cemre ve Alican zorlu bir mücadele verdiler. Jüriden en düşük puanları toplayarak eleme adayı olan isim ise Alican oldu.

MASTERCHEF TÜRKİYE ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI KİM OLACAK? YARI FİNAL HEYECANI

MasterChef Türkiye'de yarın kritik bir akşam yaşanacak. Güzide ve Cemre yarı final için yarışacaklar. Toplamda üç oyun oynayacak olan Güzide ve Cemre arasından oyunlarda en fazla puanı toplayan kişi yarı finale yükselirken diğer kişi Ekin ve Alican ile eleme potasında yarışacak.

MASTERCHEF TÜRKİYE 75. BÖLÜM FRAGMANI

 

Yolcu otobüsünün bagajından 11 kaçak göçmen çıktıGaziantep'te, bir yolcu otobüsünde yapılan kontrolde bagaj kısmına gizlenen ve yurda kaçak yollarla girdiği belirlenen Afganistan uyruklu 11 kaçak göçmen yakalandı. Otobüs şoförü ile muavin hakkında 'göçmen kaçakçılığı' suçundan adli işlem başlatıldı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet