Geri Dön
GündemMasterClass ödülünü kim aldı? MasterChef Türkiye'de sürpriz ödül...

MasterClass ödülünü kim aldı? MasterChef Türkiye'de sürpriz ödül...

MasterClass eğitimini kazanan kırmızı takım dün akşam MasterChef Türkiye yeni bölümde Mehmet Şef'ten eğitim aldılar. Pişirme teknikleri ile ilgili eğitim alan yarışmacılardan hangisi büyük ödülün sahibi oldu. İşte 24 Ekim 2019 MasterClass ödülünü bu hafta kazanan isim...

MasterClass ödülünü kim aldı? MasterChef Türkiye'de sürpriz ödül...

MasterChef Türkiye hız kesmeden devam ediyor. Dün akşam ekrana gelen son bölümde MasterClass eğitimi yapıldı. MasterClass eğitimini kazanan kırmızı takımdan Yasin, Mustafa, Eda, Faruk Batuhan, Batuhan ve Alican Mehmet Şef'ten pişirme teknikleri ile ilgili eğitim aldı.

Kura sonucunda Faruk Batuhan, Eda ve Batuhan kırmızı et ile carpaccio yaparken; Alican, Mustafa ve Yasin de sous Vide tekniği kullanacak tavuk pişirdi. Tavukta en iyi tabağı Mustafa hazırlarken, kırmızı ette Batuhan oldu.

MASTERCLASS ÖDÜLÜNÜ KİM ALDI?

MasterClass'ta ilk aşamayı geçen Mustafa ve Batuhan ikinci aşamada buharda somon pişirdi. MasterClass'ta en iyi tabağı çıkaran ve hediye çekinin sahibi olan isim Batuhan oldu.

Sağlık Sohbetleri’nde beslenmenin bilimi konuşuluyor-9 | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com’da ekrana gelen Sağlık Sohbetleri’nde her hafta uzman konuklar, bilimsel araştırmalar ışığında, sağlıkla ilgili son gelişmeleri, farklı hastalıkları ve bu hastalıklara yönelik klinik beslenme tedavilerinin önemini tartışmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet