Geri Dön

MasterClass ödülünü kim aldı? MasterChef Türkiye'de sürpriz ödül...

MasterClass eğitimini kazanan kırmızı takım dün akşam MasterChef Türkiye yeni bölümde Mehmet Şef'ten eğitim aldılar. Pişirme teknikleri ile ilgili eğitim alan yarışmacılardan hangisi büyük ödülün sahibi oldu. İşte 24 Ekim 2019 MasterClass ödülünü bu hafta kazanan isim...

MasterClass ödülünü kim aldı? MasterChef Türkiye'de sürpriz ödül...

MasterChef Türkiye hız kesmeden devam ediyor. Dün akşam ekrana gelen son bölümde MasterClass eğitimi yapıldı. MasterClass eğitimini kazanan kırmızı takımdan Yasin, Mustafa, Eda, Faruk Batuhan, Batuhan ve Alican Mehmet Şef'ten pişirme teknikleri ile ilgili eğitim aldı.

Kura sonucunda Faruk Batuhan, Eda ve Batuhan kırmızı et ile carpaccio yaparken; Alican, Mustafa ve Yasin de sous Vide tekniği kullanacak tavuk pişirdi. Tavukta en iyi tabağı Mustafa hazırlarken, kırmızı ette Batuhan oldu.

MASTERCLASS ÖDÜLÜNÜ KİM ALDI?

MasterClass'ta ilk aşamayı geçen Mustafa ve Batuhan ikinci aşamada buharda somon pişirdi. MasterClass'ta en iyi tabağı çıkaran ve hediye çekinin sahibi olan isim Batuhan oldu.

Corona virüse yakalanan İngiltere Başbakanı Johnson hastaneye kaldırıldıCorona virüse yakalanan İngiltere Başbakanı Boris Johnson hastaneye kaldırıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber