Geri Dön

MasterClass'ta büyük ödülü kim kazandı? MasterChef Türkiye 67. bölüm fragmanı

MasterChef Türkiye tüm hızıyla devam ediyor. Dün akşam MasterClass ile ekrana gelen MasterChef'te büyük ödül için sürpriz bir yarışma yapıldı. Peki, MasterClass'ta büyük ödülü kim kazandı? İşte zorlu mücadelenin sonucu ve MasterChef Türkiye 67. bölüm fragmanı...

MasterClass'ta büyük ödülü kim kazandı? MasterChef Türkiye 67. bölüm fragmanı

MasterChef Türkiye dün akşam MasterClass bölümü ile ekrana geldi. Şefler MasterClass için sürpriz bir yarışma düzenlediler. Yeni bölümde ise yarışmacılar Konya'ya gidiyor.

MASTERCLASS'I KİM KAZANDI?

MasterClass'ta ilk oyun balıkları tanımaydı. İlk elenen isim Alican oldu. İkinci turda ise baharatları bilen isimler bir üst tura çıktı. Baharat testini geçen isimler ise Cemre ve Rıfat oldu. Son etapta şefler Cemre ve Rıfat'a 10 soru sordu. Kazanan isim MasterClass'ın şampiyonu olan Cemre aynı zamanda 5 bin TL'lik ödülü aldı.

MASTERCHEF TÜRKİYE 67. BÖLÜM FRAGMANI

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİMLER?

MasterChef Türkiye'de ilk eleme adayı Rıfat olmuştu. İkinci dokunulmazlık oyununun ardından eleme potasına giren isim Batuhan oldu. Bu akşamki dokunulmazlık oyununu hangi takım kazanacak merak konusu.

Bakan açıkladı! 200'ü aşkın rejim hedefi ağır ateş altındaMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar yaptığı açıklamada, SİHA ve kara ateş destek vasıtalarımızla 200’ü aşkın rejim hedefinin ağır ateş altına alındığını bildirdi. Bakan Akar, "İlk atışa müteakip bir kez daha uyarı yapılmasına rağmen saldırı devam etmiş, bu hava saldırıları sırasında ambulanslar dahi vurulmuştur." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber