Geri Dön

Mavinin her tonu Kaputaş’ta

Antalya’nın gözde tatil beldelerinden Kaş’taki dünyaca ünlü Kaputaş Plajı, her gün yüzlerce yerli ve yabancı turisti ağırlıyor.

Mavinin her tonu Kaputaş’ta

Kalkan Mahallesi sınırlarında yer alan, Kaş Belediyesi’nce işletilen plaja, yol kenarındaki basamaklardan inilerek ulaşılıyor. Suyunun açık yeşilden maviye doğru değişen büyüleyici rengi, el değmemiş doğallığıyla dünyanın en güzel plajları arasında gösterilen Kaputaş ile ilgili Kaş Belediye Başkanı Halil Kocaer, plajın tüm turistlerin uğrak yeri olduğunu söyledi. Kaputaş’ta doğanın tahrip edildiği ve betonlaştığı yönündeki şikâyetlerle Kocaer, “Kaputaş’ta bulunan kum, çakıl, kumsal tamamen doğaldır. Kaputaş’ta ilave en ufak bir çakıl tanesi yoktur” bilgisi verdi. l ALİ RIZA AKKIR Antalya AA

Bakan Selçuk'tan 15 Şubat'ta yüz yüze eğitime başlayacak köy okulları paylaşımıMilli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Köylere sık sık yaptığım ziyaretlerde yavrularımın benden tek isteği, okullarının açılmasıydı. İsteklerini yerine getirmek ve gülümsemelerine şahit olmanın mutluluğu paha biçilmez." ifadesini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet