Geri Dön

Memur yapma vaadiyle 200 bin lira dolandırdı

Vanda kendisini üst düzey kamu görevlisi olarak tanıtıp, 5 kişiyi devlet memuru yapma vaadiyle 200 bin TL dolandıran N.G., polis tarafından yakalanarak, gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen N.G., nitelikli dolandırıcılık suçundan tutuklandı.

Memur yapma vaadiyle 200 bin lira dolandırdı

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, telefonla aradığı 5 kişiden, kendisini üst düzey kamu görevlisi olarak tanıtıp, 'devlet memuru yapma' vaadiyle toplam 200 bin TL alan N.G.'nin peşine düştü.

Mağdurlar adına kamu hizmetlerine atandığına dair sahte belge de düzenleyen N.G., İpekyolu ilçesinin Bahçıvan Mahallesi'nde yürürken yakalandı. Gözaltına alınan N.G., emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede 'nitelikli dolandırıcılık' suçundan tutuklandı.

Memur yapma vaadiyle 200 bin lira dolandırdı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul'daki salgınla mücadele çalışmaları değerlendirdiSağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve İstanbul'daki ilçe belediye başkanlarıyla İstanbul Valiliğindeki toplantıda bir araya geldi. Bakan Koca, kentteki salgınla mücadele çalışmalarının ele alındığı toplantı sonrası açıklamada bulundu.Sağlık Bakanı Koca: ''(Kovid-19) Vaka sayılarındaki artıştan daha güçlü bir uyarı düşünemiyoruz''

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber