Geri Dön
GündemMerve Taşkın kimdir, kaç yaşında? Merve Taşkın biyografisi

Merve Taşkın kimdir, kaç yaşında? Merve Taşkın biyografisi

Merve Taşkın sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar ile adından sıkça söz ettiren Merve Taşkın son olarak corona virüsü konusunda çektiği video ile gündemde! Merve Taşkın hijyen konusundan çektiği video ile sosyal medyada eleştirilerin odağına oturdu. Peki Merve Taşkın kimdir?

Merve Taşkın kimdir, kaç yaşında? Merve Taşkın biyografisi

Sosyal medya paylaşımları üzerinden yaptığı paylaşımlar ile adından sıkça söz ettiren Merve Taşkın bu kez çektiği el yıkama videosu ile gündeme geldi. Merve Taşkın'ın çektiği hijyen videosu kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından izlenirken tepkilerde peş peşe geldi. Peki Merve Taşkın kimdir?

MERVE TAŞKIN KİMDİR?

1998 yılında İstanbul'da doğan Merve Taşkın, Twitter'da birçok kez TT oldu. Taşkın, ilk olarak 2017 Eylül ayında, Türkiye’yi Şampiyonlar Ligi’nde temsil eden Beşiktaş’ın Porto’yu yendiği maç sonrası yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmişti. Beşiktaş’ın Porto’yu mağlup etmesi durumunda göğsüne Beşiktaş yazıp paylaşma sözü veren Taşkın bu sözünü yerine getirmişti.

TBMM Başkanı Şentop, AYM Başkanı Arslan'ı kabul ettiTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan'ı kabul etti. Şentop'un makamındaki kabul, basına kapalı gerçekleştirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet