Geri Dön

Meryem 10. bölüm fragmanında gerçek ortaya çıkacak mı?

Meryem son bölümü ile dün akşam herkesi ekran başına kilitledi. Oktay üzerindeki şüpheler artarken Meryem'in babası konuşmaya başladı. Meryem ve Savaş, Oktay'dan önce hastaneye ulaşacak mı? Meryem 10. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı...

Meryem 10. bölüm fragmanında gerçek ortaya çıkacak mı?

Çarşamba akşamları ekrana gelen Meryem dizisinde bu hafta Oktay'ın katil olduğu gerçeği ortaya çıkıyor. Meryem ve Beliz olayı öğreniyor. Beliz, Oktay hakkında artık bir karar vermek durumunda kalır. Öte yandan Burcu'nun uğradığı saldırıyı gören Güçlü silahdan çıkan kurşunla yere yığılır. Savaş acı gerçeği öğrendğinde elinden telefonu düşürür.

MERYEM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Meryem Oktay’ı, Yurdal’ın rezidansında suçüstü yakalar. Burcu ve Güçlü, kol düğmesinin kime ait olduğunu bulmaya kararlıdır. Fakat onları büyük bir tehlike beklemektedir. Oktay’a deliler gibi aşık olmasına rağmen katil olduğunu öğrendikten sonra Beliz, Oktay’la ilgili bir karar vermek zorunda kalır.

İçini kimseye dökemeyen Meryem artık dayanamayıp Selma’ya kaza gecesi olanlarla ilgili bir itirafta bulunmak üzeredir. Uzak durması gereken Savaş ve Meryem olanlardan sonra artık çok daha yakınlardır. Arif ise konuşmak üzeredir ve ilk yapacağı şey Oktay’ın foyasını ortaya çıkarmaktır.

Kahramanmaraş'ta polislere silahlı saldırıda bulunan zanlı hastanede öldüKahramanmaraş'ta, cinayet zanlısı olarak aranırken kaldığı otele gelen polislerden birini şehit eden diğerini yaralayan zanlı, hastanede hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet