Geri Dön

Mesut Yılmaz sağlık durumu nasıl? İşte eski Başbakan Mesut Yılmaz'sın son durumu...

Eski Başbakan Mesut Yılmaz bir süredir özel bir hastanede tedavi görüyor. Ciddi ameliyatlar geçiren Mesut Yılmaz'ın sağlık durumu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Son gelişmeleri takip etmek isteyenler 'Mesut Yılmaz sağlık durumu nasıl?' sorusunu yöneltiyor.

Mesut Yılmaz sağlık durumu nasıl? İşte eski Başbakan Mesut Yılmaz'sın son durumu...

Türk siyasetçi, eski başbakan ve eski Anavatan Partisi Genel Başkanı Mesut Yılmaz zor günler geçiriyor. Ciddi ameliyatlar geçiren ve özel bir hastanede tedavi gören Mesut Yılmaz'ın son durumu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İşte Mesut Yılmaz sağlık durumu nasıl? sorusunun cevabı...

MESUT YILMAZ SAĞLIK DURUMU NASIL?

Florance Nightingale Hastanesi’nin 3. katında tedavi gören eski Başbakan Mesut Yılmaz’ın yanında eşi Berna Yılmaz, oğlu Hasan Yılmaz ve gelini Ceren Öztürk Yılmaz var. Ziyaretçi kabul etmiyorlar. Yorgun görünen Berna Yılmaz, eşinin durumu hakkında şu bilgiyi verdi: “Yoğun bakımda değil, odada dinleniyor, düne göre biraz daha iyi olduğunu söyledi doktorlar. Vefat ettiğine dair çıkan haberler bizi çok üzdü.”

BİLİNCİ YERİNDE

Mesut Yılmaz’ın bir aile dostu, hastane ortamında destek tedavisi uygulandığını söylerken “Bilinci yerinde, sorulara yanıt veriyor. Hastalığın ilerlememesi için müdahale yapılıyor. Yakınları zor bir süreçte olduklarını söylüyorlar” dedi.

Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak da hastane ziyareti sonrası şöyle konuştu: “Mesut Beyefendi yoğun bakımda değil, odasındadır. İnsanların dualarını bekliyoruz. Kolay değil, zor günler geçiriyoruz. Beyefendiye herkes dua etsin, hepimiz dua edelim. Yüce Allah’tan umut kesilmez. Sağlık durumunun bilgisinin doktorlar tarafından açıklanması daha uygun olur. Ben yalnızca kendisinin odasında olduğunu ve iyi olduğunu söyleyebilirim. Dün akşam bazı insanların yaptığı paylaşımları, kendi sosyal medya hesabımda yaptığım açıklama ile yalanladım. İnsanların sosyal medya hesaplarından bir şeyler yazarken dikkat etmeleri lazım, herkesin çoluğu çocuğu var. Biz bu gece hiç uyumadan sabahladık. Yazıktır, günahtır. Aileyi ve sevenlerini biraz düşünmek lazım. Her şeyden önce de insanlık adına hastalara ve ailelere saygı duymak lazımdır diye düşünüyorum.”

Dünyanın en pahalı yatlarından biri olan Bold yatı Marmaris'teDünyanın en pahalı ve en lüks yatlarından biri olan Marshall Adaları bayraklı Bold yatı Marmaris Gümrüklü Limanı'na demir attı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber