Gündem Metrobüsün üzerinde yakalandı! Sosyal medya fenomeni tık uğruna bunu da yaptı

Metrobüsün üzerinde yakalandı! Sosyal medya fenomeni tık uğruna bunu da yaptı

03.01.2024 - 17:25 | Son Güncellenme:

İstanbul'da sosyal medyaya içerik üreten bir kişi, Topkapı - Şehit Mustafa Cambaz durağında, hareket etmek üzere olan bir metrobüsün üzerine çıktı. Metrobüs, Edirnekapı durağına geldiğinde, güvenlik görevlilerinin dikkatini çeken sosyal medya fenomeni, aracın üzerinden indirildi. İETT'nin fenomenden şikayetçi olacağı öğrenildi. 

Sosyal medya hesaplarına içerik üreten bir fenomen, bugün saat 14.20 sıralarında, Topkapı - Şehit Mustafa Cambaz metrobüs durağındaki panele tırmanarak metrobüsün üstüne çıktı. İki durak ilerleyen metrobüs, Edirnekapı durağına geldiğinde, aracın üstündeki kişi, güvenlik görevlilerinin dikkatini çekti.

Haberin Devamı

Metrobüsün üzerinde yakalandı Sosyal medya fenomeni tık uğruna bunu da yaptı

İETT ŞİKAYETÇİ

Hareket etmek üzere olan metrobüsü durduran güvenlik görevlileri, aracın üstündeki sosyal medya fenomenine inmesini söyledi. Bir süre çıktığı yerde güvenliklerle konuşan kişi, daha sonra indirildi. Konuyla ilgili bilgilendirilen İETT yetkililerin, sosyal medya fenomeninden şikayetçi olacağı öğrenildi. 

Metrobüsün üzerinde yakalandı Sosyal medya fenomeni tık uğruna bunu da yaptı

DAHA ÖNCE VAPURDAN DENİZE ATLAMIŞ

Fenomenin metrobüsün üstüne çıktığı ve güvenlik görevlisi tarafından indirildiği anlar duraktaki kameralara yansıdı. Aynı kişinin daha önce de vapurdan denize atladığı, bu anları da sosyal medya hesabından paylaştığı ortaya çıktı.

Metrobüsün üzerinde yakalandı Sosyal medya fenomeni tık uğruna bunu da yaptı