Geri Dön
GündemMilli Piyango çekilişi saat kaçta yapılacak? 29 Kasım 2019

Milli Piyango çekilişi saat kaçta yapılacak? 29 Kasım 2019

Milli Piyango çekilişi için artık saatler kaldı. Her ayın 9, 19, 29'unda çekilişi gerçekleşen Milli Piyango çekilişi bu akşam yapılacak. Peki, amorti ve büyük ikramiye ne zaman belli olacak? İşte 29 Kasım 2019 Milli Piyango çekiliş saati...

Milli Piyango çekilişi saat kaçta yapılacak? 29 Kasım 2019

Milli Piyango İdaresi tarafından her ayın 9, 19, 29'unda çekilişi yapılan Milli Piyango bu akşam çekiliyor. Büyük ikramiye hangi bilete isabet edecek merak konusu.

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA? 29 KASIM 2019

Milli Piyango çekilişi resmi internet sitesinde canlı olarak yayınlanacak. Büyük ikramiye ve amorti çekilişleri 18.00'den sonra izlenebilecek.

Milli Piyango sonuçları belli olduğunda sıralı liste haberimizde olacak. 29 Kasım Milli Piyango sonuçları açıklandığında sonuçları aşağıdaki linkten biletinizi kontrol edebilirsiniz.

29 KASIM 2019 MİLLİ PİYANGO SONUÇLARI

 

14 yaşındaki 2 çocuktan haber alınamıyorAksaray'ın Ortaköy ilçesinde, akşam saatlerinde gezmek için evlerinden çıkan Muhammet Sevim (14) ile aynı yaştaki arkadaşı Ahmet Bektik'ten haber alınamıyor. Çocukların bisikleti ve kıyafetlerinin Bozkır Baraj Göleti kenarında bulunması üzerine AFAD'a bağlı dalgıçlar su altında, jandarma ve köylüler de barajın çevresindeki arazide iki çocuğun bulunması için arama çalışması başlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet