Geri Dön

Mimar Sinan’da mekân tasarımı

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Bölümü bugün başlayacak ve 6 Mayıs’a dek sürecek olan bir sempozyuma ev sahipliği yapıyor.

Mimar Sinan’da mekân tasarımı

‘Mekân Tasarımında Yenilikçi Yaklaşımlar’ sempozyumunda Türkiye’den ve dünyadan tasarımcılar ve iç mimarlar, mekân tasarımı konusunu ele alacaklar.

Sempozyum bu yıl ilk kez uluslararası boyutta M.S.G.S.Ü Fındıklı kampüsünde gerçekleştirilecek. Katılımın ücretsiz olduğu sempozyum, Fikirtepe Platformu’nun desteğiyle düzenleniyor. Türkiye’den Hasan Mingü, Özlem Yan Devrim ve Mustafa Toner’in aralarında olduğu iç mimarların katıldığı sempozyumun yabancı davetlileri arasında ise insansız helikopter tasarımıyla bilinen Joseph Forakis’in yanı sıra değişik fikir ve tasarımlarla iç mimaride önemli projeler üreten Mark Philips, Tim Power, Dr. Sacha Peters, Marcus Cruz ve Joachim Sauter yer alacaklar.

Üzerine elektrik kablosu düşünce akıma kapılarak öldüGaziantep’te yolda yürüdüğü sırada kopan elektrik kablosunun üzerine düşmesiyle akıma kapılarak yaralanan Yusuf El Salih kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet