Geri Dön
GündemMine Kılıç kimdir? Mine Kılıç kaç yaşında?

Mine Kılıç kimdir? Mine Kılıç kaç yaşında?

Birçok dizi ve filmde rol alan Mine Kılıç TV ekranlarına ilk kez Oyun Bitti dizisi ile adım atttı. Mine Kılıç, bu süre zarfından sonra Büşra adlı sinema filminde rol alırken Al Yazmalım, Beni Böyle Sev, Aile İşi ve Bana Sevmeyi Anlat gibi birçok dizide daha rol aldı. Peki Mine Kılıç kaç yaşında?

Mine Kılıç kimdir? Mine Kılıç kaç yaşında?

Mine Kılıç kimdir sorusu vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. 1986 yılında Mersin'de doğan güzel oyuncu Mine Kılıç, oyunculuk eğitim aldıktan sonra Tiyatro ile kariyerine adım atmış daha sonra Büşra filminde canlandırdığı karakter ile bir anda herkesin beğenisini kazanmıştı.

Bana Sevmeyi Anlat, Aile İşi, Beni Böyle Sev, Al Yazmalı gibi dizilerde rol alan Mine Kılıç, Büşra filminde canlandırdığı karakter ile büyük beğeni kazanmıştı. Peki

Bakan Koca'dan aşı açıklamasıSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Uğur Şahin ile gerçekleştirdiği görüşmede Haziran ayı için 30 milyon doz BioNTech aşısı sözü verildiğini belirtti. Bakan Koca, "Biz opsiyonel olarak 30 milyona gelecek şekilde anlaşma yapmıştık. Uğur Hoca, Türkiye'ye aşı gönderme konusunda büyük gayret sarf ediyor. 'Haziran ayı için 30 milyon doz aşıyı şimdiden söz verebilirsin' dediler." ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet