Geri Dön
GündemMiraç filmi konusu nedir? Filmde hangi oyuncular yer alıyor?

Miraç filmi konusu nedir? Filmde hangi oyuncular yer alıyor?

2017 yapımı olan filmin yönetmen koltuğunda Enes Hakan Tokyay ve Nurten Erdemir oturuyor. Komedi ve dram türündeki filmde sevilen oyuncular yer alıyor. İşte Miraç filminin konusu ve oyuncu kadrosu...

Miraç filmi konusu nedir? Filmde hangi oyuncular yer alıyor?

Başrollerinde ünlü oyuncular Ufuk Bayraktar ve Meltem Miraloğlu'nun yer aldığı dram filminin yönetmen koltuğunda Enes Hakan Tokyay otururken senaryosunu ise Yasin Öksüz kaleme aldı. Başrolde yer alan Yusuf ile Ali'yi de Arda Şahin ile Emircan Çal canlandırıyor.

MİRAÇ FİLMİ KONUSU

Yusuf ile Ali iki küçük arkadaştır. Arkadaşları Ahmet'i kaybetmişlerdir ve onun cennette olduğuna inanmaktadırlar. Bu nedenle Ahmet'e seslerini duyurmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Göğün 7. katına çıkmak için köylülerden akıl alan ikili köyü birbirine katıp, maceradan maceraya atılacaklardır. Film, Hz Muhammed'in Miraç'a çıkışını çocukların gözünden göstermeyi, onların dünyasından vermeyi hedefliyor.

OYUNCU KADROSU

Meltem Miraloğlu: Nuran
Ufuk Bayraktar: Rıfat
Arda Şahin: Yusuf
Emircan Çal: Ali
Oğuz Oktay: Osman

Bakan Kurum, yangının etkili olduğu Manavgat'ın Kalemler Mahallesi'nde incelemede bulunduÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Manavgat ilçesindeki orman yangınında çok sayıda evin zarar gördüğü Kalemler Mahallesi'nde incelemede bulundu.Kurum, mahallede evleri, ahırları, otomobilleri yanan, büyükbaş ve küçükbaş hayvanları telef olan vatandaşlara geçmiş olsun dileğinde bulundu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet