Geri Dön
GündemDuyuru var mı? MSB memur alımı başvuru sonuçları açıklandı mı, hangi gün açıklanacak?

Duyuru var mı? MSB memur alımı başvuru sonuçları açıklandı mı, hangi gün açıklanacak?

Şubat ayı sona erdi yeni bir aya merhaba dedik. Yaklaşık bir aydır adaylar MSB memur alımı başvuru sonuçlarını bekliyor. "MSB memur alımı başvuru sonuçları açıklandı mı? Hangi gün açıklanacak?" soruları peş peşe geliyor.

Duyuru var mı? MSB memur alımı başvuru sonuçları açıklandı mı, hangi gün açıklanacak?

Milli Savunma Bakanlığı 190 memur alacak. Son başvuru tarihi 31 Ocak''tı ve bu tarihten itibaren 1 ay geçti. Yeni ay ile birlikte beklentiler iyice çoğaldı. Her adayın dilinde "MSB memur alımı başvuru sonuçları açıklandı mı? Hangi gün açıklanacak?" sorusu var.

MSB MEMUR ALIMI SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

MSB memur alımı sonuç tarihi hakkında resmi bir açıklama yapılmış değil. Sonuçların mart ayı içinde açıklanması bekleniyor.

Milli Savunma uzman yardımcılığı kadrolarına alınacak personel MSB Ankara merkez teşkilatında, Silahlı Kuvvetler uzman yardımcılığı kadrolarına alınacak personel ise başkentteki Genelkurmay Başkanlığı Karargahında görev yapacak.

 

Korkunç ölüm! Lastik ile çamurluk arasına sıkışan yaya 160 metre sürüklendiEskişehir'de yolun karşısına geçerken Ali Akasya isimli vatandaşa servis otobüsü çarptı. Arka lastik ve çamurluk arasına sıkışan Akasya 160 metre sürüklenerek feci şekilde hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet