Geri Dön

Mucize Doktor 11. son bölümde Kadın dizisinden Bahar sürprizi! 12. yeni bölüm fragmanı...

FOX TV'nin yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgi gören dizisi Mucize Doktor, 11. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizinin yeni bölümüne Kadın dizisinden Bahar'ın hastaneye gelmesi damga vurdu. İşte dizinin hayranlarının şimdiden araştırmaya başladığı Mucize Doktor 12. yeni bölüm fragmanı...

Mucize Doktor 11. son bölümde Kadın dizisinden Bahar sürprizi! 12. yeni bölüm fragmanı...

MUCİZE DOKTOR 11. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ali, zor da olsa patolojiye alışmaya çalışmaktadır. İşin kötüsü; artık Nazlı da onun cerrahiye geri dönmesine yardım etmeyecektir. Aynı sırada bütün cerrahi ekibi, olağanüstü boyutlarda bir tümörü olan bir hasta için seferber olur. Ama adamı öldürmeden tümörü çıkarmak imkansız gibidir. Öte yanda Beliz yeni doğum yapan arkadaşıyla ilgili korkunç bir şüpheye düşer. İki vakanın da tam kıyısında duran Ali, eğer cerrahiye dönecekse, bunu kendi başına başarmak ve hiç yapmadığı bir şey yapmak zorundadır.

MUCİZE DOKTOR 12. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

 

 

Gerga Antik Kenti'nde ilk kazma vurulduAydın'ın Çine ilçesindeki 2 bin 600 yıllık tarihi Gerga Antik Kenti'nde protokolünde katılımı ile kazı çalışmalarında ilk kazma vuruldu. Kariada ve Gizemli Köy olarak da bilinen bölgede tapınak, çeşmeler, yıkılmış kayadan yapılmış heykeller ve içinde bulunan yaşam merkezinin gün yüzüne çıkarılması planlanıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber