Geri Dön

Mucize Doktor 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 18. son bölümde siyam ikizleri için...

Mucize Doktor dizisi 18 bölümüyle ekranlara geldi. FOX TV'nin en yeni dizilerinden biri olan Mucize Doktor'da bu hafta Bir kardeşin yaşaması için diğerinin ölmesi gerekir. Ama hangisi? Kim bu ölümcül kararı verebilir sorularının cevapları belli oldu. Peki başrollerini Taner Olmaz ve Onur Tuna'nın paylaştığı Mucize Doktor 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mucize Doktor 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 18. son bölümde siyam ikizleri için...

Mucize Doktor18. son bölümüyle izleyicisiyle buluştu. Dizinin yeni bölümünde Ferman, Ali’nin teklifsiz samimiyetinden rahatsız olup bir de üstüne asistanları kaytarırken yakalayınca herkesi sınav yapmaya karar verdi ve ortalık karıştı. Peki gözlerin çevrildiği Mucize Doktor 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

MUCİZE DOKTOR 18. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ali, Nazlı’yla geçirdikleri lunapark gecesini Ferman’la paylaşmak ister ama Ferman, Ali’nin teklifsiz samimiyetinden rahatsız olur; bir de üstüne asistanları kaytarırken yakalayınca herkesi sınav yapmaya karar verir. Diğer tarafta daha yeni ayrılmış yapışık ikizlerin durumu süratle kötüye gitmektedir. Asistanlar bir yandan Ferman’ın sınavına hazırlanır bir yandan ikizlerin durumuna çözüm bulmaya çalışırken Cerrahi Bölüm’ün maskotu, sekiz yaşındaki Betüş, hastaneye belki yirminci yatışını yapar. Ali’yle aralarında çabucak bir yakınlık doğar ve Ali onun ameliyatını bizzat yapmak ister. Ama önce Ferman’ın onun için özellikle zorlaştırdığı sınavı geçmelidir. Sonunda ikizler vakasında bütün çareler tükenir ve ekip korkunç bir seçimle karşı karşıya gelir: Bir kardeşin yaşaması için diğerinin ölmesi gerekir. Ama hangisi? Kim bu ölümcül kararı verebilir?

MUCİZE DOKTOR 19. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Mucize Doktor 19. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacak...

Atmaca'ya yeni özellik! Yurt dışından büyük ilgi varRoketsan Genel Müdürü Murat İkinci, Türkiye'nin ilk deniz seyir füzesi olan ve yurt dışından da ilgi gören "Atmaca"nın teslimatlarına bu sene sonu itibarıyla başlanacağını aynı füzenin karadan karaya versiyonu için de çalışma yaptıklarını bildirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber