Geri Dön
GündemMucize Doktor 20. yeni bölüm fragmanında Berhayat Hastanesi karantinaya alınıyor! Mucize Doktor 19. bölüm özeti

Mucize Doktor 20. yeni bölüm fragmanında Berhayat Hastanesi karantinaya alınıyor! Mucize Doktor 19. bölüm özeti

Mucize Doktor dizisi 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Perşembe akşamları ekrana gelen Mucize Doktor dizisi ekrana gelen son bölümde Ali, Nazlı'ya olan aşkını itiraf etti. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında ise hastaneye gelen yabancı uyruklu bir vatandaşın kısa süre içerisinde hayatını kaybetmesinin ardından benzer hastalığa sahip birkaç kişi daha anında hayatını kaybediyor. Berhayat hastanesi acil servisinde yer alan herkes karantina altına alınıyor. Mucize Doktor 19. son bölüm özeti ve 20. yeni bölüm fragmanı

Mucize Doktor 20. yeni bölüm fragmanında Berhayat Hastanesi karantinaya alınıyor! Mucize Doktor 19. bölüm özeti

Fox TV ekranında yayınlanan Mucize Doktor dizisi 19. son bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Ekrana gelen son bölüm ardından yayınlanan 20. yeni bölüm fragmanında Malezya'dan gelen bir yolcunun kısa süre içerisinde hayatını kaybetmesinin ardından Acil servise benzer şüpheler ile birkaç hasta daha alınır. Gelen iki üç hastanın da kısa süre içerisinde hayatını kaybetmesinin ardından doktorlar bulaşıcı bir virüsten şüpheleniyor ve Berhayat Hastanesinin acil girişi karantina altına alınıyor.

MUCİZE DOKTOR 19. BÖLÜM ÖZETİ

Bir sır yüzünden Betüş’ün ameliyatı yapılamaz ve Adil kurul toplamak zorunda kalır. Bu sırada acile kahramanlık yapmaya çalışırken ağır yaralanmış bir adam gelir. Ama adamın sakat kalmasını önleyecek bir prosedür henüz icat edilmemiştir. Ferman yine de vazgeçmez ve asistanlar arasında bir yarış başlatır.

Diğer tarafta Ali’nin birinden hoşlandığını öğrenen Betüş onu sevdiğine açılması konusunda sıkıştırır. Sonunda bütün gerçekler ortaya çıkar ve Betüş hastaneden kaçar.

MUCİZE DOKTOR 20. BÖLÜM FRAGMANI

Türkiye üretti! TUSAŞ'tan dünyada bir ilkTUSAŞ Motor Sanayii AŞ'de (TEI) görevli kalite mühendislerinin geliştirdiği yerli yazılım, yeni nesil yolcu uçaklarında motorun ağırlığını azaltıp yakıt verimliliği sağlayan blisklerin daha önce mekanik yöntemlerle gerçekleştirilen ölçümlerinin optik olarak yapılmasına imkan sağlayarak zamandan da tasarruf sağlıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet