Geri Dön

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Mucize Doktor 6. bölümde...

Mucize Doktor 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Yayınlandığı ilk bölümden itibaren dikkatleri üzerine çeken Mucize Doktor dizisi son bölümü ile de herkesi ekran başına kilitledi. Peki, yeni bölümde neler olacak?

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Mucize Doktor 6. bölümde...

FOX TV'de perşembe akşamları izleyici ile buluşan Mucize Doktor son bölümde yine heyecanlı dakikalar yaşattı. Son bölümün hemen ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

MUCİZE DOKTOR 6. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ali, hastanedeki işine devam ederken yeni görevler gelmeye devam ediyor. Hastaları ile ilişkisini de yakın tutan Ali bu sefer neyle karşı karşıya kalacak?

Ali, Nazlı ile ilgili duygularını kendisine bile itiraf etmek istemiyor. Peki bu işin sonu ne olacak?

Baltalı görüntüleri olay olmuştu! Görüntülerle ilgili açıklama geldiTuzla’da, ünlü şarkıcı Halil Sezai tarafından saldırıya uğrayan Hüseyin Meriç ile avukatı, basına yansıyan “baltalı” görüntüler hakkında açıklamalarda bulundu. Avukat Serap Başkan Özsan, “Şu anda basına yansıyan kamera görüntüleri ağır darp olayından 15 saat sonraya ait görüntülerdir. Sanki bu görüntüler olayın öncesinde yaşanmış ve öncesinde çekilmiş gibi davranılmaktadır” dedi. Görüntüler hakkında konuşan Hüseyin Meriç ise, “Olaylardan 15 saat sonra yine bahçede bir ses duydum. Kapının arkasında balta vardı, baltayı da alıp çıktım burada bekledim. Tabii kimse de olmayınca çektim eve gittim” dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber