Geri Dön

Mucize Doktor 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ali bu kez...

FOX TV'nin kısa sürede büyük ilgi gören dizisi Mucize Doktor 6. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü geride bıraktı. İlgiyle takip edilen dizinin son bölümüne Demir'in iyice köşeye sıkışması damga vurdu. Peki şimdiden merakla beklenen Mucize Doktor 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mucize Doktor 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ali bu kez...

MUCİZE DOKTOR 6. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mucize Doktor dizisinin yeni bölümünde koltuğunun sallandığını hisseden Tanju bütün ekibe ceza verir ve herkes acil nöbetine kalır. Bir zincirleme trafik kazası, acili kaosa boğunca her asistan kendi vakasını üstlenmek zorunda kalır. Demir köşeye sıkıştıkça sıkışır. Ferman ise hastanede çıkan dedikoduların önünü almaya çalışır. Ali, bütün bu koşturmacanın sonunda, kendisiyle ilgili yeni bir şey öğrenir.

MUCİZE DOKTOR 7. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Mucize Doktor 7. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

Bolu'da karantina kuralını ihlal eden 3 kişi yurda yerleştirildiBolu'da, karantina kuralını ihlal eden 3 kişi, kent merkezinde uygulama yapan polis ekipleri tarafından yakalandı. Karantinada olması gerekirken dışarıda gezen 3 kişi Kredi ve Yurtlar Kurumu'na ait Seyyide Nefise Yurdu'nda karantinaya alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber