Geri Dön

Mucize Doktor 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 8. son bölümde Ali'ye kurulan kumpas...

FOX TV'nin yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgi gören dizisi Mucize Doktor, 8. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizinin yeni bölümüne Nazlı'nın silahlı saldırı olayı sonrası geçmişiyle yüzleşmesi damga vurdu. Peki dizinin hayranlarının şimdiden araştırmaya başladığı Mucize Doktor 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Mucize Doktor 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 8. son bölümde Ali'ye kurulan kumpas...

MUCİZE DOKTOR 8. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ali, markette yaşadığı olay karşısında hissizdir. Oysa tecrübe etmesi gereken yeni duygular vardır. Nazlı ona farkında olmadan yardım eder ama onun da başında büyük bir dert vardır; Tanju'nun gözetiminde, bir saldırganı tedavi etmek zorundadır. Bunu yaparken geçmişiyle yüzleşir. Günün sonunda, hastanede bir kez daha kozlar paylaşılacaktır.

MUCİZE DOKTOR 9. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Mucize Doktor 9. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

 

 

 

 

İzmir’deki orman yangını sonrası ağır bilançoİzmir'in Bergama ilçesinde başlayan rüzgarın etkisiyle büyüyerek, Balıkesir'in İvrindi ilçesindeki ormanlık alana da sıçrayan yangının bilançosu ortaya çıktı. 8 saatte kontrol altına alınan yangında 25 hektarı Bergama'da, kalanı ise İvrindi'de olmak üzere toplam 100 hektar ormanlık alanın zarar gördüğü bildirildi

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber