Geri Dön

Mucize Doktor dizisi hangi gün? Mucize Doktor fragman | 3. bölümde şok gerçek!

Mucize Doktor 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. FOX TV'de yayınlanan Mucize Doktor dizisi hangi gün ekrana geliyor? Mucize Doktor'un bu haftaki bölümünde şok gerçek ortaya çıkacak. Doktor Ferman'ın herkesten gizlediği büyük sırrı ne?

Mucize Doktor dizisi hangi gün? Mucize Doktor fragman | 3. bölümde şok gerçek!

Mucize Doktor dizisinin dikkat çeken konusu ve oyuncu kadrosu merak ediliyor. Mucize Doktor'un hangi gün yayınlandığını da araştıran izleyiciler,sorularına cevap arıyor. Mucize Doktor dizisi hakkında merak edilenleri haberimizin içeriğinden öğrenebilirsiniz.

MUCİZE DOKTOR HANGİ GÜN?

Başrolünü Taner Ölmez’in üstlendiği, kadrosunda Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran VE Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncuları da barındıran “Mucize Doktor” Perşembe 20.00'de FOX’ta.

MUCİZE DOKTOR FRAGMAN (3. YENİ BÖLÜM)

Mayınlar tespit edilip imha edildiMilli Savunma Bakanlığı, Şanlıurfa Suruç Şehit Er Emrah Çalkın ile Kilis Şehit Er Kemal Yanık Hudut Karakolları sorumluluk bölgelerinde tespit edilen 7 adet antitank mayınının imha edildiğini açıkladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber